صفر به 11 مورد در دو روز کامل مستند در پنجاب Gidderbaha تا ژوئن 29

نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 4:53:43 pm

Gidderbaha, Gidderbaha coronavirus cases, coronavirus cases Gidderbaha, India news, Indian Express Gidderbaha دارای 50-bedded Covid بیمارستان در خری روستای واقع در نزدیکی سطح 1 و 2 بيمار.

تا ژوئن 21, Gidderbaha — یک شهر کوچک در موکتسر منطقه — صفر بود موارد Covid-19. اما پس از 35 سال به طور کلی صاحب فروشگاه تست مثبت در ژوئن 21, خود 55 مخاطبین مورد آزمایش قرار گرفتند و در ژوئن 23, 10 بیشتر موارد مثبت اضافه شد به لیست در نظر گرفتن این شهر مورد تعداد به 11.

بیشتر به عنوان گسترده ای لیست تماس گرفته شد تا توسط دولت سریع تصمیم گرفته شده توسط DC موکتسر اعلام مستند از Gidderbaha شهر منطقه به مدت سه روز از 27 ژوئن تا 29 ژوئن. این است که برای اولین بار پس از باز کردن آغاز شد که کامل مستند تحمیل شده در یک شهر کوچک پنجاب.

در ضمن ضروری خدمات — مواد غذایی شیر تامین دارو و غیره – را مجاز به تابع. “یک بیمار مثبت است حداقل 50 اولیه مخاطبین و از این رو خود مردم خواستار یک مستند به طوری که ما می توانیم انجام نمونه برداری در این شهر در یک سرعت سریع تر” گفت: Om Parkash, SDM, Gidderbaha.

او افزود: “هر چند در روستاهای Gidderbaha, 4 نفر تست مثبت است اما همه حال بهبود است. در این شهر منطقه Gidderbaha که حدود 40,000 جمعیت حتی یک مورد گزارش شده بود تا همین اواخر. از این رو مردم خواستار یک مستند خود را. تا کنون ما تماس تاریخچه از 171 نفر و بیشتر ردیابی است.”

افرادی که آزمایش شده اند مثبت هستند به طور کلی صاحب فروشگاه خود و اعضای خانواده کارکنان خود را و یک عامل استفاده می شود که به عرضه مواد به او. هر چند او خود را آشکار نمی, سفر به تاریخ در حال حاضر و تا نزدیکی ساکنان منطقه گفته اند گفت که او تا به حال در دهلی نو به تازگی.

این SDM گفت: “تلفن همراه خود ضبط که در حال جستجو و آن را در دسترس خواهد بود و فردا و آن را روشن خواهد شد که به عنوان مناطق او تا به حال سفر در گذشته است.”

منابع نشان داد که بیش از 15 نفر از Gidderbaha بیمارستان مدنی نیز معطوف به Bathinda شاید به تخت های موجود در برای جدید Covid بیماران. Gidderbaha دارای 50-bedded Covid بیمارستان در خری روستای واقع در نزدیکی سطح 1 و 2 بيمار.

شهر عمدتا کمیسیون عوامل مندی ها به عنوان کسب و کار اصلی.

موکتسر منطقه است که تا کنون گزارش شده 126 مورد و از آنها 47 هنوز فعال بیماران. هیچ مرگ گزارش شده است. کومار Aravinda DC موکتسر گفت:”ما اعلام کرده اند مستند تنها در Gidderbaha به عنوان اصلی مخاطبین مثبت بیماران در اعداد بزرگ است. یک رفتگر نیز آزمایش مثبت با سفر به تاریخ, یک نوجوان بازیکن دارای آزمایش مثبت او استفاده می شود به بازی با بسیاری از دیگر کودکان است. ما باید برای انجام کامل شدند. بنابراین این تصمیم گرفته شد به منظور جلوگیری از هر گونه جامعه گسترش یافته است. “

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>