لیورپول نمایش داده می شود شگفت انگیز قوام: راجرز

سابق لیورپول FC مدیر برندان راجرز خوشحال بود با “شگفت انگیز” سبک است که با قرمز متوجه خود “جام مقدس” با برنده شدن در لیگ برتر عنوان شده است.

تبریک سمت آن غالب عملکرد راجرز که تحویل مربیگری وظایف لیورپول به Jurgen Klopp در سال 2015 گفت: عنوان شده بود “به خوبی سزاوار” برای یک تیم است که نگهداری فوق العاده سطح سازگاری از طریق فصل. “برای لیورپول آن را واقعا جام مقدس. و من احساس آن را برای اولین بار دست به عنوان مدیر به عنوان من می توانم احساس انتظارات بزرگ فن-پایه است که لیورپول در سراسر جهان است,” او گفت: در یک مصاحبه با تلویزیون سونی نشان می دهد توقف گودال.

کاملا خوشحال

“من کاملا خوشحال. آنها (لیورپول) به طور کامل سزاوار این عنوان است.

“آنها شده اند سازگار ترین تیم برتر این فصل است و آن را کاملا شگفت انگیز در این راه (هفت بازی به فراغت) آنها آن را انجام داده اند” راجرز که در حال حاضر مدیریت سوم قرار Leicester City FC گفت.

“و به آن پشت خود را (این بار نه برنده عنوان) پس از 30 سال است که یک مدت زمان طولانی. این نسل از خانواده. بنابراین من فکر می کنم خوشبختی و شادی جشن گرفته می شود برای چند هفته.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>