کمال نات یک رسوایی بود که مورد علاقه چین: Shivraj سینگ Chouhan

توسط: PTI | ریپور | منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020 8:44:03 pm

Kamal Nath, Shivraj Singh Chouhan, Shivraj Singh Chouhan on Kamal Nath, India news, Indian Express وزیر هم مقصر Nath برای “هیچ کاری” در هنگام دومی بود که در راس در Madhya Pradesh قبل از ماه مارس این سال است. (عکس)

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan در یکشنبه دوبله سلف خود و ارشد کنگره رهبر کمال نات “Kalank نات” (رسوایی) گفت که او تا به حال مورد علاقه چین با اقدامات خود به عنوان اتحادیه بازرگانی وزیر سابق دولت UPA.

پرداختن مجازی رالی BJP کارگران چتیسگر از بوپال Chouhan گفت Nath تا به حال مورد علاقه چین زمانی که او به عنوان اتحادیه بازرگانی و وزارت صنایع در سابق دولت UPA.

“کمال نات نیز از چین است. هنگامی که او در تجارت و صنعت وزیر او کاهش واردات وظیفه است که اجازه داده بود که چین برای تخلیه کالاهای خود را در هند و به غارت کشور ما است. او نه کمال نات او ‘Kalank’ Nath,” Chouhan گفت.

وزیر هم مقصر Nath برای “هیچ کاری” در هنگام دومی بود که در راس در Madhya Pradesh قبل از ماه مارس این سال است.

“نات مشغول آماده سازی برای برگزاری یک IIFA awards, رویداد” او ادعا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>