هر کریکت می خواهد IPL در این سال: Bhuvneshwar

Bhuvneshwar کومار می خواهد به بازی در لیگ این سال و معتقد است هر کریکت — حتی کسانی که از کشورهای دیگر — می خواهد.

“IPL باید اتفاق می افتد” هند برتر چرخش کاسه ساز گفت: در روز جمعه. “مسابقات مهم است که برای هر دو cricketing و به دلایل مالی.”

او در سخنرانی خود در یک وبینار سازمان به طور مشترک توسط GainAccess ورزش & سرگرمی و Sportz قدرت.

Bhuvneshwar که 236 بین المللی درها گفت: او تا به حال انتظار می رود این وضعیت به عنوان بد آن را به عنوان معلوم شد که پس از شیوع کروناویروس.

“پس از اولین ODI در مقابل آفریقای جنوبی (که شسته در Dharamshala در مارس 12) ما برنامه ریزی شده به بازی بازی دوم در لکنو اما سری کامل رها شده بود,” او گفت:.

“من آینده را به تیم هند پس از یک فاصله چهار ماه بعد از یک آسیب است. من تا به حال پس از آن فکر کردم این (مشکل ایجاد شده توسط ویروس ها) می تواند به زودی به بیش از.”

آن نیست متاسفانه.

یک مشکل بالقوه coronavirus ایجاد شده به طور خاص برای پرتاب نوسان مانند او ICC ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ.

“من امیدوارم که ICC می آید تا با برخی از مصنوعی, راه های که ما می توانیم درخشش توپ,” او گفت:. “شما نیاز به آن را انجام دهد زمانی که شما کاسه در شرایط نوسانی در (مکان هایی مانند) انگلستان است. حتی ریسندگی به آن نیاز دارید.”

M. C. Mary Kom شش بار قهرمان بوکس جهان بود و همچنین بخشی از پانل. او تاکید کرد که به طور کامل جا حتی در طول مستند.

M.C. Mary Kom

M. C. Mary Kom

“من قطار هر روز,” او گفت:. “من خودم را جا هر چند من لازم نیست که تمام تجهیزات به آموزش در خانه.”

تصمیم گیری درست

مریم گفت: تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک سال آینده به یکی درست بود. او خواهد شد با هدف کسب دومین مدال المپیک در توکیو.

او گفت: بوکس زنان آمده بود یک راه طولانی در هند. “من تنها در لندن” او گفت:. “در حال حاضر چهار نفر را واجد شرایط برای توکیو است.”