دلوت ‘قدرت زن و شوهر’ سقوط در عشق کمک به دیگران در کار

او اطلاعات عمومی افسر برای شهر دولوت و اسکات ون Walid است مدیر توزیع خدمات در زندگی کردن باهم زندگی کردن.

نشستن در اتاق نشیمن خود را روی نیمکت اسکات عینک sweatshirt ابلق و نارنجی خدمه جوراب. کیت به او نشسته در یک جارچی و براق سبز لباس. “ما در حال قطبی متضاد” او گفت:, اما تعهد خود را به خدمات به ارمغان آورد و آنها را با هم در کار و فراتر از آن.

مینه سوتا به دنیا آمد کیت به کار به عنوان یک مدیر مورد در یک بی خانمان سازمان جوانان در دنور. قبل از اسکات آغاز شده و در یک موقعیت بازاریابی وجود دارد, کیت به یاد می آورد داشتن یک احساس عجیب و غریب در روده.

و هنگامی که او راه می رفت در روز اول خود را: “من نمی توانستم پایان حکم من. نگاهی به او کردم و گفتم من مشکل جدی,'” او به یاد می آورد.

Kate Van Daele stands near Mayor Emily Larson during a May news conference. Van Daele is the city’s public information officer. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

کیت ون Walid می ایستد در نزدیکی شهردار امیلی لارسون ممکن است در طول یک کنفرانس خبری. ون Walid این شهر اطلاعات عمومی افسر. (استیو کوچرا / [email protected])

آنها دوستان و همکاران برای اولین بار از پس زمینه های بسیار متنوع.

او با فشار و چمن و سنومبلس و قایق رانی اردوگاه. او رفت و به تنیس اردوگاه و بازدید هاوایی برای کریسمس. اما خود را به اشتراک گذاشته آرمان ها و ارزش ها و شور و شوق برای خدمت به دیگران به ارمغان آورده و آنها را با هم اسکات گفت.

کیت به زودی تغییر به کمک های مالی انطباق کار و اسکات احساس به نام به تمرکز بر روی کار با جمعیت او خدمت کرده است. او به زودی چپ غیر انتفاعی برای راه اندازی یک مردمی غذایی بهبود کسب و کار ما را هدر ندهید که در نهایت رشد به کار با مایکروسافت NFL و لیگ اصلی بیس بال در دنور.

و در حالی که آنها دیگر مستقیم و همکاران آنها باقی مانده است در این تیم است.

کیت نوشت: این برنامه غیر انتفاعی برای ما هدر ندهید و اسکات اهدا به یک مسکن عمومی سازمان او کار می کرد. آنها خال خال شکاف آنها با یکدیگر می دانستند می پر, او گفت:.

“کیت و من بسیار بسیار خوب مشکل حل. این که چگونه ما متصل و در ادامه به اتصال ما با کمک یکدیگر حل این شهرستان و یا جهان یا هر چه مشکلاتی ممکن است بوجود می آیند” اسکات گفت.

Scott Van Daele, CHUM’s director of distributive services, fills a food box during a distribution day in March. CHUM prepared 80 boxes of food that day. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

اسکات ون Walid CHUM مدیر توزیعی خدمات پر جعبه مواد غذایی در طول روز توزیع در ماه مارس است. چوم آمادگی 80 جعبه از مواد غذایی که در طول روز. (استیو کوچرا / [email protected])

پس از سفر به بازدید از کیت پدر و مادر در مینه سوتا آنها متوقف شد و در دلوت — و بقیه سابقه است. جایی در میان آنها ازدواج آنها منتقل شده است. آنها در حال حاضر یک سگ, Nala; یک پسر, Colton; و Endion محله خانه.

کار در جامعه مسیر خود را عبور حرفه ای.

برای او رهبری, Duluth, گروه, خدمات پروژه, او تن به تن شده برای زندگی کردن باهم زندگی کردن مواد غذایی قفسه.

او گفت که گروه او در مورد درگیری بالقوه, اما آنها جلو رفت. نتیجه این شد آزبست رایگان پاکسازی یک رنگ کمک مالی از Sherwin Williams, میز و نیمکت طراحی شده توسط پا لم دادن و $50,000 در پول و یا کمک های مالی برای این پروژه است. این بود که در مورد ساخت بزرگترین غذایی قفسه در جامعه ما بیشتر دعوت برای کسانی که تکیه بر خدمات خیرین و داوطلبان, او گفت:.

همکاری نزدیک در سازمان های غیر انتفاعی دولت و کمک های مالی آنها همواره شفاف است. زمانی که اسکات استخدام در زندگی کردن باهم زندگی کردن کیت در حال حاضر مشغول به کار در کمک های مالی انطباق برای شهرستان امضا افشای توافق به رسمیت شناختن تضاد منافع. در این روز او با این نسخهها کار از نزدیک با زندگی کردن باهم زندگی کردن رهبران لی استوارت یا دب Holman به آدرس خدمات مورد نیاز است.

“این است که یک زن و شوهر و قدرت در حال انجام است که واقعا باور نکردنی چیزهایی که در جامعه ما و من فکر می کنم ما نیاز به جشن می گیرند که گفت: سالی ترنکا از دلوت.

ترنکا ملاقات کیت هنگامی که آنها مشغول به کار در ترنکا را دلوت هیئت مدیره مدرسه مبارزات انتخاباتی. او در یک خانواده دوست و مادر تعمیدی به Colton ون Walid.

“اسکات آرام است, نیروی و به ارمغان می آورد از جمله تعهد به کاری که او می کند. … کیت بسیار به همان شیوه. شما ببینید او در کنفرانس های مطبوعاتی و او را حمل خودش را با چنین یکپارچگی” ترنکا گفت.

Scott and Kate Van Daele relax on their deck with Nala, a two-year-old sheepadoodle. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

اسکات و کیت ون Walid استراحت در عرشه خود را با Nala دو سال sheepadoodle. (استیو کوچرا / [email protected])

ون Daeles در اینجا نقل مکان کرد در سال 2016 با سلاح های خود را باز و قرار دادن ارزش ها و شیوه های خود را به این جامعه در راه است که ساخته شده اند دلوت به مکانی بهتر است. “آنها بخشی از تلاش های جدید که در تقویت بافت اجتماعی جامعه ما” ترنکا گفت.

ون Daeles گفت: آنها به طور مداوم تحت تاثیر قرار توسط این منطقه تمایل برای کمک به.

اسکات به یاد می آورد یک اهدا کننده پرداخت هزاران دلار از جیب برای مواد غذایی قفسه ون. وجود دارد یکی دیگر از داستان در مورد درخواست برای بطری آب در صبح و داشتن که درخواست ملاقات کرد و پس از آن برخی, توسط, بعد از ظهر.

زندگی در کالیفرنیا و دنور, شما هرگز واقعا می دانم که همسایگان خود را, او گفت:. اما در اینجا او می تواند راه رفتن سگ خود را 20 بلوک و کسی او را تشخیص. محیط زیست و نگرش در جامعه هستند به همین دلیل آنها خریداری یک خانه در اینجا به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند که یک کودک در اینجا کیت گفت.

وجود دارد خود را به سرعت گام شغل خود را تحت تاثیر قرار روابط و مقدار زمان آنها قادر به صرف با هم.

در دنور اسکات در تماس اغلب با ما هدر ندهید گرفتن تماس در وسط شب در مورد گم شدن یک بار و یا یک نوک نیمه در بزرگراه. در حال حاضر اسکات دارای انعطاف پذیری بیشتر در نقش خود در زندگی کردن باهم زندگی کردن و برای کیت: “من هرگز واقعا می دانم که وجود دارد رفتن به یک آتش سوزی در نیمه های شب هنگامی که وجود خواهد داشت یک آب اصلی شکستن و یا زمانی که بلیزارد در حال رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:.

کار خود را پس از آن و در حال حاضر می آید با یک حس خاصی از ناتوانی یک درس است که در زمان 20 سال به یادگیری اسکات گفت. آنچه او کمک می کند تا به تمرکز بر روی آنچه که او می تواند کنترل.

“آنها خنده راه من برش چمن این واقعیت است که من خلاء در همه زمان ها و ظروف نمی تواند قطره ای-خشک,” او گفت:, اما دانستن آنچه انتظار می رود در درون چهار دیوار در خانه به ارمغان می آورد حس آرامش, او گفت:.

با تجربه بودن در کار مشابه و زمینه های مشابه آنها گزاف گویی ایده یکدیگر و کمک به یکدیگر می روند. هیچ کس دیگری در خانواده سیستم را درک پویا از کار کیت گفت. اسکات به کار به عنوان یک متخصص اطلاعات برای پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه برای شهر لس آنجلس است.

او ارائه می دهد راهنمایی و بینش اما گوش دادن و ارائه انتقادات و پیشنهادات صادقانه است رفتن به راه حمایت از شریک زندگی خود را.

او تلاش می کند تا او را به خنده زمانی که او را از داشتن یک روز بد.

بسیاری از مردم در نیمه بخار اسکات گفت: اما کیت همواره عزم و اوایل او احساس مشارکت واقعی بین آنها است.

“او باعث می شود آن را واقعا آسان به طور مداوم می دانم که او را من نفر. ما واقعا خوب کار می کنند و زمانی که ما نمی ما آن را کشف کردن” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de