Arjen Robben در رویا ‘ comeback پیشنهاد با اولین باشگاه گرونینگن

وینگر هلندی Arjen Robben در حال آماده شدن برای بیرون آمدن از بازنشستگی در شکل گیری باشگاه گرونینگن او در روز شنبه اعلام کرد.

پس از خروج از گرونینگن در سال 2002 روبن برنده لیگ عناوین با PSV آیندهوون چلسی و رئال مادرید قبل از بسیار موفق دهه با بایرن مونیخ.

او بازنشسته از بایرن یک سال پیش در سن 35 کمک کرد که این باشگاه به هشت بوندسلیگا عنوان به عنوان به خوبی به عنوان 2013 لیگ قهرمانان.

جام جهانی 2010 فینالیست گفت که او به طور کامل و با انگیزه برای بازگشت اما که او تا به حال برای دریافت مناسب ،

“من می خواهم را به من باز گشت در FC Groningen. در این زمان من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد” روبن گفت: در یک ویدئو در گرونینگن سایت.

“آنچه که من مطمئن هستم از این است که انگیزه من را در 100 درصد است. من قصد دارم به آن خواهد شد و من در اولین جلسه تمرینی خود را برای فصل جدید است.

“از آنجا که رویای من است که به بازی در یک FC Groningen jersey ما هنوز وجود ندارد اما شما می توانید همیشه از رویای.

“من 12 بود که من پیوست گرونینگن آکادمی جوانان ساخته شده و برای اولین بار من برای آنها در 16 برابر چلسی گفت:” روبن که توضیح داد که یک بنر او را دیدم در گرونینگن را در ورزشگاه طنین انداز بود به شدت با او.

“‘Arjen دنبال قلب خود را می گفت و پس از یک ماجراجویی فوق العاده از 18 سال i’m coming home.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>