Vini Mahajan انتصاب به عنوان پنجاب رئیس نقد و خلاف قانون اساسی می گوید: Khaira

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 27 ژوئن 2020 7:10:59 pm

Vini Mahajan, Punjab chief secretary, Punjab chief secretary Vini Mahajan, Vini Mahajan Punjab, India news, Indian Express Mahajan یک 1987-دسته ای IAS افسر به سر بوروکراسی در دولت است.

انتصاب Vini Mahajan به عنوان پنجاب دبیر کلجانشین پنج ارشد IAS افسران این است که “خلاف قانون اساسی” و در برابر lad پایین هنجارهای رسمی کار سابق و رهبر اپوزیسیون Sukhpal سینگ Khaira شنبه گفت:.

پرداختن رسانه ها در Chandigarh Khaira متهم وزیر سروان Amarinder سینگ از ساخت “اشتباه غیر قانونی و خلاف قانون اساسی قرار ملاقات” در هوی و هوس و خیالات.

Khaira گفت: Mahajan است جایگزین پنج افسران ارشد به زمین این کار بالا است. او گفت شوهرش و IPS افسر Dinkar Gupta انتخاب شد به سر پنجاب پلیس توسط جانشین پنج ارشد IPS افسران و این به وضوح نشان می دهد که Amarinder سینگ اندکی دارد زمینه برای ارشد و انصاف.

Khaira گفت: چنین به نوبه خود از تبلیغات به موقعیت های بالا در دولت نه تنها ایجاد سوزش سر دل در عمران و پلیس دولت اما همچنین demoralise مستحق افسران. او گفت: “ناعادلانه قرار ملاقات” از Gupta به عنوان DGP کنار گذاشته شد توسط گربه و این موضوع در حال حاضر حلق آویز دادخواهی در پنجاب و هاریانا دادگاه عالی که در آن دولت کرور برای دفاع از خود را غیر قانونی و تعیین وقت قبلی.

“به همین ترتیب تازه انتصاب Mahajan به عنوان دبیر کل را نیز به زمین دولت به دور دیگری از تازه دادخواهی توسط کسانی که نادیده گرفته شده اند و humiliated,” او گفت:.

Khaira castigated Amarinder سینگ برای نادیده گرفتن آرمان های ارشد و شایستگی سیک افسران هر دو در داخلی و پلیس دولت در حالی که ساخت بالا قرار ملاقات. Khaira گفت: اگر سیک افسران را یک فرصت برای خدمت در دولت خانه خود را, آن است که بسیار غیر ممکن است برای آنها را به دریافت هر گونه پاداش موقعیت در بقیه کشور است.

“احتمالا این اولین بار است که در تاریخ در حال حاضر پنجاب که مواضع دبیر کل و DGP رفته اند به غیر سیک افسران. این بی پروایی نشان دادن عمل نیز به مقدار تضاد منافع به عنوان دبیر کل این امرانه قدرت را به نگه داشتن چک در پلیس مشغول به کار است. می توانید جدید CS ارائه هر گونه عوارض جانبی گزارش در برابر او DGP, اگر او نقض هر قانون” او پرسید.

هفته پس از مرحله نهایی مسابقات با وزرای کابینه Karan Avtar سینگ بود جمعه جایگزین Mahajan به عنوان رئیس ، Mahajan یک 1987-دسته ای IAS افسر به سر بوروکراسی در دولت است. او در حال حاضر تنها پنجاب کادر افسر در دولت empanelled به برگزاری یک وزیر پست در مرکز یک دولت بیانیه ای گفته بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.