تلویزیون rescan مورد نیاز در پورت دوقلو به صورت رایگان, over-the-air کانال های

دلوت و برتر از ساکنان که با استفاده از یک آنتن برای دسترسی به, رایگان, بیش از درجه تلویزیونی نیاز به rescan تلویزیونی خود برای ادامه دریافت های محلی برنامه نویسی و هشدار اورژانس.

انجمن ملی رسانههای صادر انتشار اخبار با گام در مورد چگونه به rescan تلویزیون. با استفاده از تلویزیون از راه دور را انتخاب کنید “اسکن” یا “autotune” از تلویزیون یا مبدل جعبه کنترل منو برای شروع روند. تلویزیون را پس از انجام بقیه در فقط چند دقیقه. اطلاعات بیشتر در دسترس است TVAnswers.org.

تلویزیون rescans نیاز به زمانی رخ می دهد که ایستگاه در منطقه تغییر فرکانس لری گفت: Guyton با تلویزیون پاسخ است که بخشی از انجمن ملی پخش. کاربران را پیدا خواهد کرد که آنها را بیشتر کانال های در دسترس پس از آنها در یک rescan. شماره کانال را تغییر ندهید.

از سپتامبر سال 2018 بسیاری از over-the-air کانال های تلویزیونی در ایران بوده است تغییر فرکانس برای کمک به آزاد کردن امواج رادیو و تلویزیون به صورت بی سیم با سرعت بالا خدمات. که ادامه خواهد داد تا از طریق جولای 3.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>