گوران Ivanisevic تست مثبت برای coronavirus

سابق ویمبلدون قهرمان گوران Ivanisevic که در حال حاضر مربیان نواک جوکوویچ و با حضور برتر بازیکن نمایشگاه سری در صربستان و کرواسی در روز جمعه گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

کرواتی بزرگ به دست آورد که خود را تنها گرند اسلم عنوان در همه انگلستان در سال 2001 نوشت: در Instagram که او آزمایش مثبت پس از دو تست منفی در 10 روز گذشته.

“من می خواهم به همه اطلاع رسانی شده است که در تماس با من که من تست مثبت و از آنها به خوبی مراقبت از خود و عزیزان خود” Ivanisevic نوشت. “من ادامه خواهد داد به خود منزوی به عنوان من انجام داده اند در حال حاضر.”

Ivanisevic, که گفت که او هیچ علائم با حضور آدریا تور نمایشگاه سری یک رویداد خیریه توسط جوکوویچ در بلگراد و در دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از Zadar در کرواسی.

همچنین بخوانید: جوکوویچ زیر آتش پس از شکست مفتضحانه

چهار بازیکن از آن حوادث از جمله جوکوویچ و همسرش, باید گفت آنها ویروس. گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki گفت: همه آنها نیز آن را داشته باشد.

هزاران نفر از تماشاگران با حضور در این مسابقات در بلگراد و زدر و اجتماعی فاصله مشاهده شد.

دومینیک Thiem که برنده این رویداد باز در بلگراد در ژوئن 14, روز پنجشنبه گفت که او آزمایش شده پنج بار منفی است.

نهایی برای این رویداد در کرواسی لغو شد و پس از آن مسابقات در کشورهای دیگر نیز به نام خاموش.

جوکوویچ 17-زمان گرند اسلم قهرمان شده که قبلا گفته او در برابر گرفتن یک واکسن برای ویروس حتی اگر آن اجباری شد به سفر روز سه شنبه گفت: آن را “بیش از حد به زودی” برای میزبانی چنین رویداد.

Coronavirus شیوع منجر به تعلیق ATP و WTA تنیس حرفه ای تورهای مارس. برنامه اعلام شد و در هفته گذشته برای ورزش را تحریم حوادث به بازگشت در ماه اوت است.

اما عفونت را مطرح سوال در مورد تمام عیار بازگشت رقابتی تنیس از جمله ایالات متحده باز است که برنامه ریزی شده است برای شروع در اوت. 31 بدون تماشاگر. جوکوویچ به نام قوانین برای حفظ همه امن در ایالات متحده باز “شدید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>