720 بطری IMFL ضبط از ماشین های رها شده توسط راننده: پلیس

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشر شده در تاریخ: 26 ژوئن 2020 3:53:19 am

gujarat crime, indian made foreign liquor, imfl, imfl liquor siezed in gujarat, imfl liquor bottles seized from maruti car, indian express news پلیس رزرو یک مورد تحت منع عمل در برابر شخص ناشناخته. (بازنمودی)

پلیس کشف و ضبط 720 بطری هند ساخته شده خارجی مشروب (IMFL) در یک Maruti 800 خودرو و ادعا کردند که راننده خودرو به اتهام absconded پس از رها کردن خودرو در زمانی که او در تعقیب توسط یک تیم پلیس در Banaskantha در روز چهارشنبه.

با توجه به یک گزارش اطلاعاتی ثبت در Tharad ایستگاه پلیس یک پلیس تیم گشت در Karban ایجاد کرد تحت Tharad taluka از Banaskantha حدود 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است.

به عنوان بسیاری از 480 بطری ویسکی و 240 بطری آبجو به ارزش تومان 75,000 پر شد در محفظه های مختلف از ماشین با شماره GJ8A6745 گفتند.

“ما در بر داشت Maruti 800 خودرو در حال حرکت مشکوکی در Karban ایجاد جاده و راننده خواست به توقف. به جای توقف این متهم سعی کردم به سرعت دور. در تعقیب او رها ماشین با بطری های مشروب و فرار” را بخوانید صنوبر.

پلیس رزرو یک مورد تحت منع عمل در برابر شخص ناشناخته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>