حمایت relook: BCCI می یابد خود را در یک نقطه تنگ

تصمیم به بررسی IPL حمایت معاملات در پی هند مرز اختلاف با چین برانگیخته مخلوط پاسخ — هر دو در BCCI و از صنعت است.

IPL مقامات به تازگی صادر unattributed بیانیه در آن تایید توییتر رسیدگی نشان می دهد که یک شورای حکومتی (GC) جلسه خواهد بود تشکیل به “نقد و بررسی” حمایت مالی می پردازد. این قرار دادن یک علامت سوال بیش از عنوان حامی Vivo و همچنین سه نفر دیگر وابسته حامیان مالی BCCI/IPL — Dream11, Byju و PayTM که بودجه توسط چینی اشخاص.

در شکل بد

با توجه به حساسیت’ از این موضوع هیچ BCCI رسمی در دسترس بود برای نظر. اما یک GC عضو خواست نامش فاش نشود اذعان کرد که فسخ معاملات حمایت مالی در حال حاضر به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار BCCI در حال حاضر مشکل مالی وضعیت.

“ما مطمئن نیستید در مورد سرنوشت لیگ در این فصل است. علاوه بر این با اقتصاد در شکل بد شانس گرفتن یک اسپانسر جدید در همان قیمت ها از راه دور به حداقل می گویند. من مطمئن نیستم که آیا این یک حرکت عاقلانه,” او گفت:.

گوشی تلفن همراه تولید کننده Vivo پوسته حدود ₹440 کرور روپیه در هر IPL edition. Byju است که تیم اصلی حامی می پردازد ₹4.61 کرور روپیه برای هر یک از هند در مسابقات بین المللی به جز کسانی که در ICC حوادث (₹1.56 کرور روپیه در هر بازی).

زرنگی از دست

آگهی کارگردان و کارآفرین Prahlad Kakkar ارائه یک راه حل است. “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که شما نمی توانید با همان قیمت باید به شما تصمیم می گیرید به جای حمایت. به جای آن بهتر است به آنها را پرداخت برای معاملات حمایت مالی و تحریم محصولات” Kakkar گفت هندو. “که هندی خوب و بلاغت: گرفتن پول از یک طرف و لازم نیست آن را در عبور از یکی دیگر. آن را به نام یک تردستی یا عدالت الهی است.”

حتی اگر BCCI تصمیم می گیرد به دنبال Kakkar نسخه, کاپیتان Virat Kohli, که با نام تجاری سفیر Vivo هند را پیدا خواهد کرد خود را در یک وضعیت دشوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de