خواننده مشخصات: مورخ نمایش بر اساس نه تنها در تاریخ

در حالی که من با شما موافقم که جامعه ما باید از شر خود را از نفرت نمادها و حرکت به سوی عدالت اجتماعی, دانشگاه مینه سوتا, Duluth, تاریخچه مربی اسکات Laderman را کم عمق نظر تاریخ و جناح چپ مطالب در تفسیر خود عقب افتاده بحث از عدالت اجتماعی است.

درک من از مطالعه تاریخ است که آن را چند لایه و پویا است. حوادث امروز ریشه در حوادث دیروز اما زمان تحت الشعاع خود محتوا. برای تاریخ ارائه به معنی تعریف و جهت آن باید مورد مطالعه بی طرفانه از همه ابعاد.

گفته شده است که تاریخ نوشته شده توسط برندگان و آن این است که ساده انگارانه نظر تاریخ است که همچنان به حمایت از ما و آنها را بدهند.

Laderman شناسایی خود را به عنوان یک “مورخ” که نشان می دهد کامل اکتشاف تاریخی مسئله فراتر از “برنده” و یا شخصی. اما این او موفق به انجام است. من اعتقاد دارم که یک فرصت برای حرکت عدالت اجتماعی مسئله رو به جلو توسط یک بررسی کامل از سوابق تاریخی حیف و میل شد.

James A. هولتر

دلوت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>