Maharashtra: 18 زندانیان تست مثبت در جالگاون زندان ایالتی دارای بیش از 300 آلوده زندانیان در حال حاضر

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشرشده: ژوئن 25 سال 2020 9:53:06 pm

Vadodra coronavirus news update, crpf jawan test positive, covid-19 cases of crpf in gujarat, Covid-19 crpf news, indian express news طبق اطلاعات تا دوشنبه شب از مجموع 311 زندانیان و 78 کارکنان زندان که آزمایش مثبت در دولت, 255 و 70 به ترتيب بهبود یافته اند.

به عنوان بسیاری از 18 زندانیان از جالگاون منطقه, زندان, آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (Covid-19) در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد موارد در میان زندانیان زندان در ماهاراشترا به 311. اما این تنها 56 مورد فعال باقی می ماند به عنوان پنج شنبه گفت: دولت و مقامات زندان.

جالگاون منطقه زندان 11th, زندان, در ماهاراشترا به گزارش Covid-19 موارد تا حالا.

طبق اطلاعات تا دوشنبه شب از مجموع 311 زندانیان و 78 کارکنان زندان که آزمایش مثبت در دولت, 255 و 70 به ترتيب بهبود یافته اند. حداکثر موارد مثبت هستند از بمبئی زندان مرکزی بهتر شناخته شده به عنوان آرتور جاده زندان که در آن 181 زندانیان و 39 کارکنان آلوده شده است تا در حال حاضر از آنها 151 و 37 بهبود یافته اند.

به گفته مقامات زندان در ابتدا یک زن و شوهر از زندانیان آزمایش مثبت در جالگاون منطقه زندان و پس از آن تعدادی از در معرض خطر مخاطبین از این زندانیان جدا شده و تست شده است. شانزده بیشتر زندانیان آزمایش مثبت در روز چهارشنبه. تمام Covid مثبت زندانیان و مخاطبین خود جدا شده از اصلی محل زندان و تسلیم در اختصاصی جداسازی و قرنطینه امکانات. جالگاون منطقه, زندان, یک تحریم ظرفیت 200 زندانی اما در روز سه شنبه آن قرار دارد 378 زندانیان.

در هفته سوم مارس, Maharashtra در بخش زندانها و خدمات تادیبی تا به حال آغاز روند برنزه زندانها در ابتدا انتشار undertrial زندانیان مشروط به قید وثیقه به عنوان یک اقدام اضطراری است. از مارس 11 بخش زندان نیز شروع به آزاد کردن زندانیان محکوم در اورژانس آزادی مشروط.

تقریبا 17,000 زندانیان از قبل مستند زندانی جمعیت بیش از 36,000 هدف منتشر می شود به عنوان یک decongestion اندازه گیری. موقت انتشار بیش از 10 ، 000 تکمیل شده است تا در حال حاضر.

ماهاراشترا یکی از اولین متحده در این کشور به اتخاذ decongestion فرآیند در پس زمینه Covid-19 بیماری همه گیر. یک مقام ارشد از بخش زندان گفت: تقریبا در همه تحت تاثیر قرار زندانها مقامات موفق به مهار عفونت برای اولین بار بسیاری که کامپیوتر آلوده.

چهار زندانی را به شکست در برابر عفونت تا کنون دو در Taloja زندان مرکزی و هر یک در Yerawada و زندان دوله. این Yerawada زندان مرکزی که دارای بالاترین جمعیت زندانیان در کشور گزارش نشده هر صورت تا به حال غیر از یک زندانی که جدا شد در ماه آوریل پس مشکلات تنفسی و آزمایش مثبت پس از مرگ او در هفته دوم ماه مه. دیگر از بمبئی زندان مرکزی تعداد قابل توجهی از Covid-19 موارد شناسایی شده در سولاپور, Aurangabad و سترا زندان.

یکی از کلیدی ترین اقدامات انجام شده توسط گروه زندان شد راه اندازی موقت در زندان های سراسر کشور و تا حال حاضر 36 موقت زندان تعیین شده است که در حال حاضر مسکن بیش از 2200 زندانی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de