آنتونی رزمی کلاه ترفند منجر مرد ایران به آسان 3-0 برنده

تبدیل از یک جناح به یک مهاجم مرکزی آوردن بهترین نتیجه از آنتونی رزمی در منچستر یونایتد در این فصل است.

فرانسه به جلو ثمر رساند تا اولین هت ترفند برای ایران در 3-0 برنده بیش از شفیلد یونایتد در لیگ برتر در چهارشنبه گرفتن چوب خط حساب خود را در تمام مسابقات به 19 اهداف — بالاترین او در یک فصل پس از پیوستن به موناکو در سال 2015.

وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 14 بازی باقی مانده این فصل برای رزمی به بالا است که تعداد. و با برونو فرناندز و پل پوگبا در نهایت با هم در هافبک مرکزی برای افزایش ایالات خلاقیت و اهداف نباید در تامین کوتاه مدت.

این اولین کلاه ترفند توسط ایالات بازیکن پس از الکس فرگوسن بازنشسته در سال 2013 و نوع پس از اتمام رزمی تحویل داده شده نشان داد او در حال رشد است در نقش جدید خود را.

“او در کادر آماده برای رفتن. ما کار کرده اند که در جعبه در این وضعیت در اغلب موارد” گفت: Man United مدیر اوله گونار Solskjaer سابق مهاجم.

رزمی برای اولین بار دو گل آمد و در انتهای نیمه اول, درب بازکن آینده زمانی که او تضعیف در منحرف در شدت رانده صلیب توسط مارکوس Rashford از حق در هفتمین دقیقه است.

این واقعی بود مهاجم هدف به عنوان دوم او در 44 هنگامی که او جاروب خانه یکی دیگر از عبور از سمت راست این بار توسط هارون Wan-Bissaka.

Rashford بود دوباره ارائه دهنده رزمی سوم هدف لغزش یک پاس کوتاه پشت مراجعه به دفاع از همکار خود را به جلو به اجرا از طریق و اعمال استادانه پایان بیش دروازه بان سیمون مور.

“این فقط تاسف او نبود (به) جشن می گیرند با ما طرفداران” Solskjaer گفت: با اشاره به تقریبا خالی ورزشگاه در اولدترافورد.

میزبان انجام داد هر چند چاپ عکس های زیادی از 40,000 خود را از حامیان و محل آنها را بر روی صندلی در این ورزشگاه به عنوان بخشی از یک فن موزاییک.

به نفع خود نگه داشته و ایران در مکان پنجم خواهد بود که به اندازه کافی برای تضمین صلاحیت برای فصل آینده لیگ قهرمانان اگر مکان دوم منچستر سیتی نتواند در آن درخواست تجدید نظر در برابر یک دو سال اروپا ممنوعیت.

این یک دوم راست دست دادن برای بازدید کنندگان که کاهش پنج امتیاز پشت سر مرد ایران.

ترین فتنه احاطه شده تصمیم Man United مدیر اوله گونار Solskjaer به بازی Fernandes و پوگبا — با Nemanja Matic مهار هافبک — و آنها نشان دادند که چشمک می زند به پیشنهاد همکاری خود را می طلبد.

با توجه به محدود بودن مخالفت Fernandes تا به حال یک زمان آسان در حال اجرا بازی در حالی که میلان رشد کرد و به بازی در اولین شروع خود را از سپتامبر. 30 در آسیب-قطع کمپین.

“پل است که هنوز کمی دور از او در بهترین فرم” Solskjaer گفت. “این طبیعی است چرا که این اولین شروع خود را از سپتامبر. او سخت کار شده. من فکر کردم ما کنترل بازی. پل و برونو نشان داد برخی از کیفیت و هیجان انگیز خود را برای ما به کار کردن با استعداد بود.”

Solskjaer انتخاب را به همه پنج تا از او اجازه تعویض در همان زمان — در 80 دقیقه — با قوانین موقت افزایش تعداد تعویض از سه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>