سه هندی-منبع اعضای خانواده مرده در استخر حیاط خلوت آمریکا: پلیس

توسط: PTI | نیویورک | به روز رسانی: 24 ژوئن 2020 3:16:23 pm

new jersey, new jersey family dead in pool, new jersey swimming pool, new jersey pool accident, new jersey indian-origin family, united states, US indian-origin family pool سه هندی-منبع اعضای خانواده مرده در استخر حیاط خلوت در نیوجرسی آمریکا. (Screengrab: ABC News/Youtube)

سه هندی-منبع اعضای خانواده از جمله یک دختر 8 ساله دختر بچه پیدا شده است مرده در استخر حیاط خلوت خود را به تازگی خریداری خانه در نیوجرسی, پلیس گفت:.

بهارات پاتل 62 او 33 ساله دختر در قانون Nisha پاتل و او 8 سال پدر غرق تصادفا در بالای سطح زمین در برانزویک شرقی روز دوشنبه پلیس به نقل از به نقل از NJ.com.

مقامات تا به حال بررسی شده است اگر بهارات, مامان و دختر او شده بود برق در استخر, اما حکومت که از بعد از ظهر سه شنبه, نیویورک پست گزارش شده است.

اجرای قانون منابع گفت: استخر متنوع در عمق یک فاجعه یا یک بخش در وسط بود که چند پا در این گزارش گفت:.

محققان مشخص نیست چگونه تمام اعضای خانواده غرق شدند اما به دنبال تعیین اگر آنها قوی نیست شناگران و دست پاچه هنگام رسیدن به آب های عمیق تر آن ،

سه در خانه زندگی می کردند در Clearview جاده که خانواده های خریداری شده در ماه آوریل برای دلار 451,000 با توجه به سوابق عمومی است.

همسایگان به یاد می آورد با شنیدن فریاد از حیاط خلوت در روز دوشنبه.

“ما اعتقاد داریم که مادر شد و فریاد از داخل استخر (منطقه) برای کمک” سخنگوی پلیس فرانک Sutter گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

پلیس اقدام به احیاء قلبی ریوی (CPR) اما تلفظ این سه قربانیان در صحنه مرده, مقامات گفت.

شهردار براد کوهن گفت: NJ.com که “کل شرق نیوبرانزویک جامعه است شوکه و غمگین است.”

“ما تسلیت به خانواده و ممکن است آنها برای پیدا کردن قدرت از جامعه است که سهام در غم و اندوه خود را,” او گفت:.

تمام اعضای خانواده که در روز سه شنبه اما کاهش یافته است به نظر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de