پوشاک واحد بازگشایی در بنگلور اما هنوز هم آهسته راه اندازی مجدد

نوشته شده توسط T A Johnson | بنگلور | منتشر شده در تاریخ: 24 ژوئن 2020 2:25:28 am

coronavirus news, bangalore news, bengaluru news, bangalore coronavirus, bangalore coronavirus cases, bengaluru garment factories, Indian express زنان منتظر یک اتوبوس در مندیا منطقه برای رفتن به کار در یک کارخانه پوشاک در نزدیکی بنگلور. (اکسپرس)

سه روز پس از Covid-19-مرتبط مستند برداشته شد در کارناتاکا یک گروه از زنان روستایی کارکنان از صادرات پوشاک کارخانه در نزدیکی بنگلور جمع آوری و در یک اتوبوس ایستاده در مندیا منطقه حدود 50 متر از کارخانه و اعتراض به عدم وجود حمل و نقل آنها را به کار با وجود Arvind میلز تنظیم برای عبور دولت از اتوبوس برای حمل و نقل خود را.

“ما شده اند در مندیا اتوبوس ایستاده پس از 6 هستم. ما داده شده است اتوبوس عبور توسط Arvind میلز شرکت. ما سعی کردیم به هیئت دولت, اتوبوس, صبح امروز اما تنها دو نفر از ما اجازه داده شد با توجه به اجتماعی فاصله. ما می خواهیم خدمات اتوبوس به تابع مثل قبل ما را به کار می کنند. این یک مبارزه در این راه برای مدیریت خانه ما و کار'” یکی از کارگران گفت: در یک پیام ویدئویی آپلود در رسانه های اجتماعی توسط کارناتاکا پوشاک اتحادیه کارگران (KOOGU).

صنعت پوشاک که استخدام نزدیک به 3.5 لاخ مردم — زنان — در بیش از 1200 واحد در شهرکهای صنعتی در اطراف شهر بنگلور از سر گرفته است و عملیات اما اجتماعی فاصله هنجارها و ترس از گسترش Covid-19 محدود حمل و نقل گزینه های برای زنان کارگر که تکیه بر شرکت های دولتی و سیستم های حمل و نقل برای رفت و آمد.

در Bommanahalli و بگور مناطق صنعتی از بنگالور که در آن تعداد کمی از سابق Covid-19 نقاط شهر مانند Hongasandra و Mangamanpalya – قرار دارد, پوشاک واحد مانند شاهی صادرات Aditya Birla مد, S K پوشاک باید همه شروع عملیات با هر آنچه که کارکنان برای گزارش کار و با یک توقف در جدید استخدام.

خیابان های این منطقه صنعتی در حال مملو از بلند کردن اجسام از مستند بر خلاف همسایه شهر الکترونیکی که در آن بزرگ آن شرکت قرار دارد و خیابان ها خلوت به عنوان بسیاری از کارگران در حال کار از خانه. در خارج یک شاهی صادرات واحد در بگور جاده سبزی فروشندگان صبر کنید با اجناس هر روز برای جذب زنان کارگر خواهد شد که پور از درب کارخانه با زمانی که آنها تغییر هر شب به پایان می رسد.

“تولید دوباره را آغاز کرده است. شرکت ما این است که در شکل بهتر از برخی از دیگران است. اما ما انتظار داریم که 10 تا 25 درصد کاهش در حقوق و دستمزد کارکنان بسته به ارشد گفت:” یک کارمند ارشد از شاهی صادرات است.

“آنها نمی خواهند هیچ گونه استخدام جدید. وجود ترس است که این ویروس گسترش به خصوص از آنجایی که این یک منطقه که در آن شده اند وجود دارد بسیاری از موارد. آنها با درخواست از مردم برای ترک اگر آنها شده اند در آینده پس از دو هفته گذشته گفت:” یکی دیگر از کارکنان در شرکت Hongasandra واحد.

“ما در حال بازگشت به حالت عادی تولید. چند کارگران که به خانه رفته اند گم شده اما کار ادامه خواهم عادی می گوید:” Govind کومار یک مهاجر کارگر در یک مجتمع چند متر پایین Hongasandra جاده اصلی که در خانه های واحد Aditya Birla مد و S K لباس.

پوشاک واحد در بنگلور کارخانه تولید لباس برای مارک های بین المللی مانند Tommy Hilfiger, فاصله, HM, Levis, اسب دوانی و غیره. این شرکت ها به طور فزاینده ای ایجاد امکانات در حومه شهر بنگلور و روستاهای بخش به دسترسی کم هزینه نیروی کار فراهم شده توسط زنان روستایی.

“همه شرکت ها باید دوباره openend – حتی برخی از آنان مشغول به کار در این مستند. چند واحد از برخی از شرکت های تعطیل در طول مستند. در بسیاری از شرکت ها, کسانی که به کار در این مستند توسط هر معنی که ممکن است در حال حفظ می کند. کسانی که بازگشت به کار پس از ماه ژوئن در حال مجاز بدون در نظر گرفتن خدمات خود گفت:” Prathiba R جمهور از پوشاک و نساجی اتحادیه کارگران در بنگلور.

یکی از این واحدها بود که خاموش شدن در طول مستند بود که از شرکت Gokaldas صادرات در Srirangapatna منطقه از مندیا منطقه – حدود 100 متر از بنگلور – که شاغل حدود 1200 زنان از روستاهای اطراف این منطقه است. “حدود 400 نفر از کارگران استعفا کرده اند اما به عنوان بسیاری از 800 زنان در اعتراض به غیر قانونی اخراج در این واحد گفت:” GATWU جمهور. “این شرکت می گویند که مارک های بین المللی به آنها خدمت می کنند باید قرار داده نمی شود سفارشات جدید. ما در حال تلاش برای آوردن مسائل به اطلاع شرکت های بین المللی نیز هست.”

یکی از دلایل این کارگران در حال حمل و نقل ارائه شده است چرا که این شرکت می خواهد آنها را ترک می گوید: KOOGU اتحادیه دبیر T S Swamy.

در حالی که بسیاری از کارخانه ها تا به حال پرداخت نشده و دستمزد برای آوریل و مه آنها در حال حاضر انجام می شود بنابراین می گویند پوشاک اتحادیه کارگران افغانستان ، “دستمزد برای مارس پولی پرداخت نمی شد تا ممکن است اما آنها بعد از کامل پرداخت می شود اما ممکن است تنها 50 درصد پرداخت شده است توسط برخی از شرکت های” گفت: T S Swamy دبیر کل از کارناتاکا پوشاک اتحادیه کارگران (KOOGU).

“ما پرداخت کامل دستمزد برای کل مستند ماه آوریل سال 2020 در دو تراشه ها جای دادند برای اولین بار قبل از مارس 12 سال 2020 و دوم قبل از 25 مه سال 2020 است. همه کارگران مطلع شدند در پیشبرد این روند پرداخت. این رویکرد شده است به تصویب رسید به جزر و مد بیش از جریان نقدی مسائل رو در سراسر کشور مستند” شاهی صادرات مقامات گفت: در وب سایت شرکت.

با خرده فروشی عملیات به تدریج باز کردن در بازار غرب شش ماه آینده بسیار مهم است گفت: یک مدیر در بنگلور کارخانه پوشاک.

برخی از واحدهای مانند Arvind میلز باید چرخد عملیات در طول مستند به ماسک PPE کیت و لباس ضد ویروسی برای مبارزه با مواد Covid-19 گفت: یک شرکت رسمی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de