یادداشت: آشپزی, جمع آوری کمک شاه کرم و بیشتر

لینکلن پارک آشپزی جمع آوری کمک های پیچیده. و کل مطرح شده است ؟ $67,045.

که از $10,000 در حال رفتن به Ecolibrium3 را بلند لینکلن پارک صندوق و دیگری $14,625 بودجه لینکلن پارک کسب و کار از طریق کارت های هدیه. کسانی که آشپزی خریداری شده را انتخاب کرد که کسب و کار آنها می خواهم برای حمایت از.

بخش بزرگی از مردم (کمتر از 500) تصمیم گرفتند به دریافت یک کارت هدیه به OMC/دلوت کوره. عشق لبنیاتی و خم دست و پا زدن دم شرکت. شاهد دوم و سوم بیشترین تعداد کارت های هدیه بود.

آشپزی نیست هر کتاب دستور العمل آنها OMC آشپزی — پر از بینش OMC را در وعده های غذایی و تعداد بی شماری از دستور العمل های.

در مجموع 1,342 کتاب فروخته شد.

فراموش نکنید

بحرانی کسب و کار — و یا کسانی که به عنوان طبقه بندی شده بهداشت عمومی و ایمنی مواد غذایی و کشاورزی, انرژی, ساخت و تولید, حمل و نقل, و بیشتر — نیاز به ارسال خود را COVID-19 برنامه آمادگی در ماه ژوئن 29.

این کسب و کار تا به حال به دنبال دستورالعمل از دولت و سازمان های فدرال اما هرگز مورد نیاز برای ایجاد و اتخاذ یک برنامه آمادگی.

این برنامه طرح کسب و کار’ سیاست ها و شیوه های محافظت از سلامت کارکنان و مشتریان با توجه به مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی است.

وجود دارد همچنین در صنعت-دستورالعمل های خاص برای ساخت و ساز, ساخت و تولید, مواد غذایی و فروشگاه رفاه مربوط به فراشی و وادار سازد خدمات حمل و نقل و توزیع و صنایع کشاورزی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در وزارت کار و صنعت در سایت dli.mn.gov.

اینترنت رایگان

طیف ارائه شده است سوتا کسب و کار خدمات رایگان برای یک ماه با توجه به انتشار اخبار. این خدمات شامل اینترنت و تلفن و تلویزیون است.

آن را برای کسب و کار است که ایجاد حساب های جدید با طیف و با هدف انرژی زا کسب و کارهای کوچک در دولت است.

وجود دارد اطلاعات بیشتر در business.spectrum.com/reopen یا 1-833-537-0730.

دهانه

چند قابل توجه کسب و کار باز کرده اند مکان های جدید در روز های اخیر.

برای اولین بار وجود دارد پادشاه کرم که باز آن فضای جدید تا بر روی تپه ای در هفته گذشته.

محل جدید خواهد شد که همه چیز این محل در مرکز شهر می کند: بستنی, همبرگر, فیلادلفیا cheesesteaks و آبجو به عنوان به خوبی به عنوان یک درایو-از طریق پنجره برای تلفن همراه و آنلاین سفارش. این یک مجموعه کامل برای همه گیر بار.

محل جدید در 4140 ریچارد Ave. همچنین اجازه می دهد تا رستوران به گسترش صندلی.

در سراسر خیابان در سوزاندن درخت پلازا, HomeGoods نیز درهای خود را هفته گذشته است.

برخی فقط نمی تواند صبر کنید برای گرفتن دست خود را در تخفیف مبلمان خانه (که من به طور کامل درک) به عنوان وجود دارد, مردم در صف برای یک ساعت و نیم قبل از درب باز KBJR گزارش شده است.

کلی Busche را پوشش می دهد کسب و کار و سلامت اخبار تریبون. او با خوشحالی در صف انتظار برای هر کنسرت و نمی توانید صبر کنید برای به روز هنگامی که آن را امن برای انجام این کار دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>