یکی دیگر از از دست دادن Harikrishna

P. Harikrishna رنج می برد چهارم خود را از دست دادن دوم به گروه ‘A’ رهبر ولادیمیر Artemiev و تضعیف و نزدیک به حذف پس از شش دور از $150,000 Chessable کارشناسی ارشد در روز دوشنبه.

درست زمانی که تمام تمرکز بر مگنوس Carslen 28-حرکت استاد کلاس به Hikaru Nakamkura, Harikrishna راه خود را از دست زیر تبادل کوئینز و در نهایت استعفا داد و پس از 47 حرکت می کند.

در روز یکشنبه در گروه ‘ب’, Anish Giri تعجب دانه دوم Fabiano Caruana در روز آخر دور به گرفتن تا با ماکسیم Vachier-Lagrave در سرب.

نتایج: گروه یک: دور ششم: P. Harikrishna (1.5) را از دست داد به ولادیسلاو Artemiev (Rus, 4.5); مگنوس کارلسن (نه 3.5) bt هیکارا ناکامورا (ایالات متحده آمریکا, 2.5); الکساندر Grischuk (Rus, 2.5) درو با Daniil Dubov (Rus, 3.5).

گروه B: دور پنجم: Fabiano Caruana (ایالات متحده آمریکا, 2.5) از دست داد به Anish Giri (Ned, 3); Ian Nepomniachtchi (Rus, 2.5) درو با ماکسیم Vachier-Lagrave (Fra, 3); Ding Liren (Chn, 2.5) درو با Teimour Radjabov (Aze, 1.5); چهارم: Lagrave درو با Liren; گیری به خود جلب کرد با Nepomniachtchi; Radjabov از دست داد به Caruana; سوم: Lagrave bt Caruana; Nepomniachtchi درو با Liren; گیری به خود جلب کرد با Radjabov.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de