هند Coronavirus به روز رسانی 21 ژوئن: اولین زندانی در زندان شهر دهلی تسلیم به Covid; مگالایا گسترش شب مقررات منع رفت و آمد تا 30 ژوئن

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 21 ژوئن 2020 7:09:48 pm

India Coronavirus Updates, 21 June: Delhi record highest single-day spike, over 100 deaths in Mumbai به عنوان بسیاری از 15,413 موارد جدیدی از کروناویروس ثبت شد در هند در 24 ساعت گذشته. (Express Photo by Amit Mehra)

هند coronavirus آخرین به روز رسانی: به عنوان بسیاری از 15,413 موارد جدیدی از کروناویروس ثبت شد در هند در 24 ساعت گذشته در آوردن کشور از مجموع شمارش به 4,10,461 از جمله 1,69,451 فعال موارد 2,27,756 بهبود و 13,254 مرگ و میر.

برای اولین بار پس از آن برقرار شد در ژوئن 21, 2015, یوگا روز جشن برگزار شد و عملا با توجه به کوروناویروس. موضوع امسال “یوگا در خانه و یوگا با خانواده”. پرداختن به ملت یوگا روز 2020, نخست وزیر نارندرا مودی تاکید بر مزایای یوگا و چگونه آن را کمک به جهان در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. “یوگا کمک به ما در این مبارزه با این بیماری همه گیر. این pranayamas کمک به ما در ایجاد ایمنی و رفع بیماری های تنفسی.” دنبال Coronavirus به روز رسانی های زنده

آمیت شاه با برگزاری جلسه با دهلی LG, CM, Arvind Kejriwal, بیش از Covid وضعیت

جلسه ای به ریاست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه بیش از Covid-19 وضعیت در دهلی نو در جریان است در وزارت خانه امور (MHA) آنی گزارش شده است. دهلی نو سانتی متر Arvind Kejriwal و معاون سانتی متر Manish Sisodia با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس. اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و وزیر بهداشت Priti سودان نیز حضور داشتند در این نشست است. دهلی ثبت بالاترین تک روز افزایش موارد جدید با بیش از 3,600 Covid-19 مورد گزارش در 24 ساعت گذشته مادران گزارش شده است. با این که تعداد کل موارد در سرمایه های ملی افزایش یافت و به بیش از 56,000 در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 2,112.

مگالایا گسترش شب مقررات منع رفت و آمد بان در درون دولت جنبش مردم تا 30 ژوئن

این مگالایا دولت تمدید شب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 9 شب تا 5 صبح تا ژوئن 30, مقامات گفت. شب حکومت نظامی بود که در نیروی تا دوشنبه. دولت نیز تمدید ممنوعیت بین دولت و جنبش مردم تا 30 ژوئن گفتند. “منطقه معاون کمیسیون خواسته شده است به صدور یک فرمت از شب حکومت نظامی دستور و بخشنامه برای گسترش ممنوعیت بین دولت و جنبش مردم” یک مقام ارشد دولت گفت PTI. رسمی سفارشات اما نه خواهد شد به نیروهای امنیتی تیم پزشکی در وظیفه عمده فروشی و خرده فروشی داروخانه ها و سایر خدمات ضروری است. به عنوان بخشی از اقدامات برای سهولت مستند هنجارهای

مگالایا دولت اجازه داده است operationalisation بیش از 400 مغازه ها در خارج از 1,222 مغازه های شناسایی شده در IewDuh بازار از دوشنبه.

اولین زندانی در زندان شهر دهلی تسلیم به Covid-19

In Delhi High Court, panel backs move to turn hotels into Covid hospitals پزشکان برای شرکت در یک مشکوک COVID-19 بیمار در یک بیمارستان دولتی در دهلی نو. (Express Photo By Amit Mehra)

پنج روز پس از 62 سال زندانی از دهلی Mandoli زندان در گذشت او Covid-19 نتیجه آمده است مثبت است. این اولین مورد از یک دهلی زندانی زندان تن به این ویروس.

دهلی زندان DG Sandeep Goel گفت: “اهل بیت درگذشت هیچ علت ظاهری در 15 ژوئن در ساعات شب در حالی که ظاهرا خواب. استنطاق اقدامات انجام شده و Covid-19 تست نیز انجام شده بر روی بدن مرده نتیجه آن آمد به عنوان مثبت در ژوئن 20.”

زندانی محکوم شد و محکوم به زندگی در یک پرونده قتل در امان Vihar منطقه در سال 2016. DG گفت که مرحوم شده بود در Mandoli زندان از جولای سال 2018 است.

بمبئی: موارد منجر به پلیس BMC مخالف بیش از مستند

حتی به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در شمال بمبئی مناطق مانند Malad, Kandivali, Borivali و Dahisar پلیس و BMC نیست در همان صفحه در تحمیل محدودیت-سنگین مستند برای جلوگیری از شیوع مقامات اعتراف کرد. در حالی که پلیس می خواهد در مجموع مستند به اجرا در منطقه برای جلوگیری از افزایش موارد ارشد BMC رسمی در روز یکشنبه گفت: این پیشنهاد بود “فاجعه” به عنوان بدن مدنی بود ردیابی این ویروس گسترش یافته و اقدامات لازم برای آن داشته باشد. او گفت: موارد جدید در آینده از بالا افزایش می یابد در این منطقه به جای زاغه و مدنی بدن آگاه بود از این وضعیت است.

COVID-19: Hetero, Cipla دریافت اشاره به ساخت بازار داروی ضد ویروسی remdesivir

remdesivir covid treatment, remdesivir india covid treatment, remdesivir supply, remdesivir shortage, دارو تجویز در قالب تزریق داده می شود باید با دوز 200 میلی گرم در روز یکی پس از 100 میلی گرم در روز برای پنج روز. (فایل)

این کشور مواد مخدر نظارتی بدن مرکزی از داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) در شنبه اعطا اضطراری با استفاده از تایید دو هندی داروسازان برای generics جلعاد علم را remdesivir هند اکسپرس آموخته است. این مصوبات اجازه خواهد داد که Cipla و Hetero مواد مخدر به تولید و عرضه injectible دارو برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی مورد COVID-19 “با بیماری شدید” پایان هفته از عدم اطمینان که در آن آنها می توانند دسترسی به مواد مخدر از.

داروی کنترل کننده به طور کلی از هند Dr VG Somani تایید این برنامه اواخر روز شنبه گفت: ارشد وزارت بهداشت مقام به شرط ناشناس ماندن. شرکت ها باید به دنبال همان شرایط تعیین شده توسط DCGI برای جلعاد هنگامی که آن remdesivir تصویب شد در آغاز این ماه است.

زیستی توالت و اکسیژن سیلندر COVID مربیان اما راه آهن شگفتی چگونه به ضرب و شتم گرما

مجهز به دوش دستی پشه زیستی توالت, قدرت, سوکت, اکسیژن, سیلندر و بیشتر در راه آهن’ COVID-مراقبت مربیان باید تمام آن را به نگه داشتن بیماران راحت اما تنها اگر آنها می تواند مقاومت در برابر گرمای تابستان به دام افتاده در داخل جعبه های فلزی’.

در تلاش برای تقویت تلاش های دولت برای ایجاد زیرساخت ها برای مقابله با گسترش COVID-19 راه آهن تا تبدیل 5,321 غیر AC جای خواب کلاس ICF (طراحی های قدیمی تر) مربیان و توسعه آنها را به COVID مراقبت سطح 1 مراکز برای بیماران با علائم خفیف یا کسانی که مشکوک به عفونت است. مشکوک و مورد تأیید نگه خواهد جداگانه مربیان مقامات گفت که 960 مربیان در پنج متحده در حال حاضر مستقر شده اند. این شامل 503 مربیان در دهلی نو و 372 در اوتار پرادش.

مربیان آماده به حرکت در’ اما وجود دارد هیچ takers نشده است. دو یا بیشتر مطبوع مربیان نیز ارائه شده برای کارکنان پزشکی به استراحت در. خرداد داغ ماه داغترین در بسیاری از نقاط کشور و بزرگترین چالش این است که چگونه به مطمئن شوید که بیماران راحت هستند. مقامات امیدوار هستند موسمی در مجموعه به ارمغان بیاورد برخی از امداد رسانی از بدنام تابستان هندی و گفت: در برخی از مسکوت تن است که مربیان را به خوبی ممکن است بی فایده باشد در غیر این صورت.

ICMR نظر biobank نمونه برای پژوهش آزمون اعتبار سنجی

ICMR, ICMR coronavirus testing, ICMR COVID testing, coronavirus test kits, COVID test kits, ICMR COVID test kits, coronavirus India cases, India news, Indian Express ICMR وظیفه مقامات نیروی اضافه شده است که دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای این پروژه گذاشته است. (بازنمودی تصویر)

نیروی کار توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه می شود راه اندازی یک biobank یا مخزن تست نمونه برای درک الگوهای بالینی در coronavirus موارد تسریع کیت تست اعتبار سنجی و مطالعه پاسخ ایمنی به ویروس.

در حالی که نمونه های هستند که دور انداخته در حال حاضر نیروی کار اعضای نظارت بر تشخیص و بيومارکرهای گفت: این سازمان انتخاب شده است حداقل نه ICMR آزمایشگاه با دسترسی آسان به COVID بیمارستان که در آن آنها می توانند به فروشگاه های مثبت و منفی در گلو, گلو, بینی و نمونه خون برای مقاصد پژوهشی. آنها اضافه شده است که دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای این پروژه گذاشته است.

“ما می توانیم رکورد بالینی جمعیتی عوامل اجتماعی با نمونه ها و استفاده از آن برای تحقیقات برش لبه از جمله توالی ژنوم” گفت: وظیفه نیروی عضو.

جهان در حال حاضر احساس نیاز به یوگا بیش از همیشه آن را به کمک به COVID بيماران شکست بیماری: ساعت مودی

جهان است که احساس نیاز برای یوگا بیشتر از همیشه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هند باستان عمل است کمک به تعداد زیادی از COVID-19 بيمار در سراسر جهان در شکست دادن این بیماری نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز یکشنبه. Coronavirus به طور خاص حملات تنفسی و “پرانایاما” یا تمرین تنفس کمک می کند تا در تقویت سیستم تنفسی ترین مودی گفت: در پیام خود در ششمین روز بین المللی یوگا.

در حدود 15 دقیقه آدرس اوایل صبح روز یکشنبه مودی گفت که با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر جهانی است که احساس نیاز برای یوگا بیشتر از همیشه. “اگر ما ایمنی قوی است, از آن است که کمک بزرگی در شکست دادن این بیماری است. برای افزایش ایمنی چندین روش وجود دارد که در یوگا مختلف ‘asanas’ وجود دارد. Asanas این است که چنین افزایش قدرت بدن و نیز تقویت سوخت و ساز بدن ما,” او گفت:.

اوتار پرادش سوابق 592 جدید Covid موارد 22 مرگ و میر بیشتر

اوتار پرادش را coronavirus موارد در روز شنبه شروع به پریدن کرد 592 به 17,135 — یک روز پس از آن ثبت بالاترین تک روز طلوع 817. جمعه چهارمین روز متوالی زمانی که دولت خود را شاهد کمترین تک-بعد پرش. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت در چهار شنبه 22 بیشتر coronavirus بیماران فوت در 24 ساعت گذشته با در نظر گرفتن مجموع به 529.

از تازه موارد هاپور ثبت بالاترین در 65 به دنبال کنپور نگر (59), Gautam Buddh نگر (41) و Ghaziabad (40). روز جمعه Gautam Buddh نگر تا به حال ثبت 151 تازه موارد است.

دولت در روز شنبه بیشتر آرام حکومت برای تخلیه بدون علامت coronavirus بیماران از نهادی شده است. آن گفت که می توان آنها را مرخص پس از گذراندن 10 روز در بيمارستان به دنبال خانه انزوا برای یک هفته.

تا به حال بدون علامت Covid-19 بيمار مرخص اگر خود را تست دوم گرفته شده در 12 روز از تاریخ اولین آزمون نتیجه بازگشت منفی و آنها تا به حال سطح اکسیژن بیش از 94 درصد و بدون علائم یا تب در سه روز آخر. اگر این شرایط برآورده شده بیماران خواسته شد تا خود را منزوی در خانه برای یک هفته. قبل از این قاعده یک Covid بیمار بود برای به دست آوردن دو دوره متوالی منفی گزارش قبل از مرخص شدن.

دهلی نو سوابق بالاترین تک-بعد سنبله در موارد مجموع شمارش می رسد 56,000

دهلی ثبت بالاترین تک روز افزایش موارد جدید با بیش از 3,600 Covid-19 مورد گزارش در 24 ساعت گذشته, PTI گزارش شده است. با این که تعداد کل موارد در سرمایه های ملی افزایش یافت و به بیش از 56,000 در حالی که مرگ و میر در ایستاده بود 2,112. دهلی بهداشت بولتن اعلام کرد که به عنوان بسیاری از 31,294 بیماران بهبود, با 23,340 فعال موارد است. تعداد مهار مناطق در این شهر بود در 249. دهلی بهداشت وزیر Satyendar جین که تحت درمان برای Covid-19 در یک بیمارستان خصوصی بود تجویز پلاسما درمانی در روز شنبه و وضعیت خود را در حال حاضر پایدار منابع گفت.

در ضمن بعد از یک قوی پوش بک از Aam Aadmi Party دولت که شامل یک جلسه طوفانی در شنبه دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal اصلاح سفارش خود را از روز شنبه در اجباری instutional قرنطینه برای کسانی که تست مثبت در پایتخت.

در بیانیه صادر شده پس از جلسه دوم در روز شنبه شب با نمایندگان دولت دهلی نو در میان دیگران Baijal گفت: تنها کسانی که Covid-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و یا کسانی که بدون “امکانات برای خانه انزوا” را مجبور به رفتن به نهادی مراکز قرنطینه. کسانی که تست مثبت خواهد شد با اشاره به Covid مراکز مراقبت برای بررسی بالینی بیماری و شدت بیماری و co-morbidities بیانیه ای گفت:.

بمبئی سوابق بیش از 100 Covid مرگ و میر در دومین روز متوالی تلفات 3,561

gujarat coronavirus, surat coronavirus, surat covid-19, surat SGCCI exhibition, gujarat news با بیش از 1 ، 000 مورد جدید گزارش روز شنبه تعداد موارد مثبت در سرمایه مالی می ایستد در 65,329. (اکسپرس فایل عکس Arul افق)

برای دومین روز متوالی بمبئی ثبت بیش از 100 مرگ و میر با توجه به این رمان coronavirus. در شنبه 136 افراد سالم به عفونت نیز که بالاترین تک روز تلفات در این شهر پس از اولین مرگ ثبت شده در 17 مارس است. کل مرگ و میر در بمبئی در حال حاضر در 3,561. روز جمعه بیش از حد این شهر به ثبت نام 114 مرگ و میر. با بیش از 1 ، 000 مورد جدید گزارش روز شنبه تعداد موارد مثبت در سرمایه مالی می ایستد در 65,329.

در ضمن Dharavi این 2,400-کیلومتر مربع زاغه خاطره که تا به حال ظهور به عنوان یک Covid-19 نقطه داغ در بمبئی توسط اواسط ماه آوریل بود و Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) عمیقا نگران کرده است شاهد کاهش مداوم در تعداد موارد جدید در ماه ژوئن. در روز شنبه علاوه بر موارد بود در تک رقمی برای اولین بار از این منطقه گزارش اولین مورد در تاریخ 1 آوریل.

کاهش در موارد جدید در Dharavi است که با یک شیب سقوط در دو برابر زمان 18 روز در هفته آخر مارس به 78 روز از ژوئن 19. در 78 روز آن است که طولانی ترین doubling time in Mumbai که در آن به طور کلی موارد در حال حاضر تخمین زده می شود به دو در 34 روز.

کل Covid-19 موارد ثبت شده در ماهاراشترا در ضمن رفت تا به 1,28,205 با 3,874 موارد جدید ثبت شده در این روز است. دولت تلفات می ایستد در 5,984.

فهرست میکرو مهار مناطق تجدید نظر در احمدآباد

احمدآباد و Surat منطقه در روز شنبه گزارش داد 306 و 103 Covid-19 موارد به ترتیب از مجموع 536 موارد جدید در گجرات. موارد گزارش شده به طور عمده در مناطق شهری تحریک شهرداری شرکت ها برای شناسایی خوشه و اعلام آنها به عنوان میکرو مهار مناطق.

این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) میکرو شامل چندین محبوب آپارتمان های مسکونی و جوامع عمدتا در منطقه غرب. AMC آن تجدید نظر لیست میکرو مهار مناطق قرار می گیرد و بیش از 4500 اضافی خانوار با جمعیت حدود 19,000 افراد تحت مهار. از سوی دیگر جمعیت بیش از 47,800 افراد در سراسر 9,950 خانواده ها از مناطق در شهرستان جداره شمالی و جنوبی و شرقی مناطق را که تحت مهار بیش از چهار هفته آزاد شدند از علامت گذاری.

Hetero, Cipla دریافت اشاره به ساخت بازار داروی ضد ویروسی remdesivir

هند داروی تنظیم کننده در روز شنبه اجازه به خود و Cipla به تولید داروی ضد ویروسی remdesivir برای “محدود اضطراری با استفاده از” در بیمارستان بستری Covid-19 بیماران, منابع رسمی گفت: PTI گزارش شده است. این نوشته رضایت آگاهانه از هر بیمار لازم است قبل از استفاده از remdesivir و نتایج اضافی بالینی فعال ارسال-بازاریابی و نظارت بر داده ها و گزارش از عوارض جانبی جدی باید تسلیم شود.

روز جمعه کنترل مواد مخدر به طور کلی از هند (DGCI) تا به حال اعطا داخلی شرکت Glenmark دارو مجوز برای تولید و بازار favipravir برای “محدود اضطراری با استفاده از” خفيف موارد با توجه به شرایط اضطراری و نیاز برآورده نشده برای دارو در نور از شیوع کروناویروس.

مانیپور گزارش 96 جدید موارد مجموع شمارش در 777

مانیپور در روز شنبه گزارش شده 96 موارد جدید Covid-19 بالا بردن تعداد کل موارد در دولت به 777, PTI به نقل از مقامات عنوان کرد و گفت.

وجود دارد 545 فعال موارد در دولت با 232 از کل موارد شده بهبود, مقامات گفت. بسیاری از موارد جدید گزارش شده از Tamenglong منطقه که در آن 31 نفر تست مثبت به دنبال Kangpokpi (22), بیشنوپور (13), Senapati (12), Kamjong (6) و ککچینگ (5).

Jharkhand را Covid-19 شمارش عبور از 2000

Jharkhand در روز شنبه گزارش داد 59 تازه موارد coronavirus آوردن مجموع شمارش به بیش از 2,024 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان مادران گزارش شده است. یازده نفر کشته شده اند به علت این بیماری است.

از کل موارد 609 تحت درمان و به عنوان بسیاری از 1,404 مردم را بهبود دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: در یک بولتن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de