سنا رهبر می گوید او را از Minn. جلسه ویژه در نیمه شب بدون برخورد پلیس اصلاحات

حدود 8:30 p. m. در شب خود را خودخواسته مهلت گزارش منتشر شده یک لیست از امتیازات خود را در پلیس اصلاحات مذاکرات: 11-لیست نقطه توافق به برخی از دموکرات های پیشنهادی مانند استفاده از زور حادثه داوری اصلاحات, افزایش دوره های آموزشی برای افسران ممنوعیت chokeholds و بیشتر. اما جمهوری خواهان گفت: آنها حاضر به در نظر گرفتن بازگرداندن حق رأی به felons اجازه می دهد برای ادارات پلیس به defunded یا منحل و انتقال صلاحیت برای پلیس-درگیر مرگ تعقیب از شهرستان وکلای به دادستانی کل یک حرکت است که دولت شهرستان وکلای کانون حمایت کرده است.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: در یک شب جمعه در کنفرانس خبری که جمهوری خواهان مجلس سنا معتقدم که اصلاحات نیاز به اتفاق می افتد. اما او گفت:”من فکر نمی کنم آن را بی دلیل به برخی از مناطق که در آن ما می گویند برخی از چیزهایی که ما نمی خواهیم.”

Gazelka به نام خود حزبی را امتیازی در داوری اصلاحات یک “غول تغییر” نسبت به مواضع قبلی خود در مورد این مسئله. پیش از آن در هفته سنا مورد تایید خود را پنج اسکناس در دولت اصلاحات اما دموکرات ها گفت: بسته نمی آن را قطع.

Members of the Minnesota Senate's People of Color and Indigenous Caucus on Friday, June 19, 2020, spoke to reporters at the Minnesota Capitol after Majority Leader Paul Gazelka unveiled a set of proposals on police accountability. The members said the GOP plan didn't go far enough. Dana Ferguson / Forum News Service

اعضای مینه سوتا آمریکا و مردم رنگ و بومی حزبی در جمعه 19 ژوئن 2020 صحبت با خبرنگاران در مینه سوتا کنگره پس از رهبر اکثریت پل Gazelka پرده برداری از یک مجموعه ای از طرح های پلیس در پاسخگویی. اعضا گفت: ایران با طرح رفتن نیست به اندازه کافی دور. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری


اعضای این مردم رنگ و بومی جلسه روز جمعه گفت: پیشنهاد رفتن نیست به اندازه کافی برای اطمینان از پلیس پاسخگویی و ابراز نا امیدی است که آنها مشورت خواه پیشنهاد.

“تغییرات جزئی نمی تواند رفع عمده مشکلات” سناتور. جف هیدن D-مینیاپولیس گفت. “چیزی که آنها به ما غیر قابل قبول بود بنابراین اگر آنها تصمیم به ترک اینجا بدون گرفتن هر چیزی انجام می شود, آن را در دست خود. مردم از مینه سوتا خواهد می دانم آن را در دست خود.”

Gazelka همچنین گفت: سنا هنوز هم در نظر دارد برای موکول کردن شب جمعه هر چند او گفت: آنها می مانم اواخر اگر آنها را به. خبرنگاران در مطبوعات در دسترس بودن اشاره کرد که برخی از دموکراتها پیشنهاد نشده است خطاب در همه جمهوریخواهان که Gazelka پاسخ داد که “we هستیم و نه فقط پرداختن به هر چیز دیگری امشب.”

“(دموکرات اتوبوس بیل) بود نسبتا بزرگ بیل و ما در حال رفتن به دریافت یک شانس برای رفتن را از طریق هر چیزی که کمی است” Gazelka گفت. “انجام می شود به این معنا نیست که ما در حال توقف کار. (…) هر چه را انجام داده امشب ما را به ادامه کار در زمانی که ما توافق می تواند به بازگشت به جلسه ویژه.”

در اوایل روز جمعه در ایالت مینه سوتا در مجلس نمایندگان پیشرفته تعدادی از لوایح با هدف به آدرس نابرابری نژادی در پلیس و اقتصاد: 19-لایحه اتوبوس اصلاح پلیس در دولت و دیگری greenlighting دولت بودجه برای کمک به شهرهای دوقلو کسب و کارهای آسیب دیده در تظاهرات و شورش پس از فلوید مرگ است.

دموکرات ها خواست جمهوریخواهان برای ماندن در سنت پل بیش از پنج شنبه برای ادامه مذاکرات و خارج از صدها نفر جمع شده بودند برای فشار به ایران-رهبری سنا به تصویب صورتحساب.

با وجود بسته-درب مذاکره جلسات بین فرماندار و قانونی رهبران در جمعه اولویت های دیگر مانند پیوند لایحه به صندوق عمومی ساخت و ساز پروژه مالیات و COVID-19 کمک برای استان ها و شهرهای باقی مانده نیز در هوا تا جمعه شب.

Walz در عصر روز جمعه گفت: مذاکرات ادامه یافت و پلیس قانون بازنویسی باقی مانده بزرگترین نقطه چسبیده. او گفت که او آماده برای اقامت یک شبه به ادامه بحث و اشاره او می خواهم صحبت با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره درباره اختیارات اجرایی تحت زمان صلح و اضطراری برای COVID-19.

“من امیدوار” Walz گفت. “من فکر می کنم ما می توانیم یک تکه بزرگ از چیزهایی که انجام می شود امشب.”

Demonstrators at the Minnesota Capitol lifted their arms and yelled George Floyd's name Friday, June 19, 2020, as the Minnesota special session ticked down. Dana Ferguson / Forum News Service

تظاهرکنندگان در مینه سوتا کنگره برداشته سلاح های خود را و فریاد زد: جورج Floyd به نام چهار شنبه, ژوئن 19 سال 2020 به عنوان مینه سوتا جلسه ویژه علامت پایین. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

خانه همراه تقریبا ده دو لایحه جداگانه با هم به یک و ارسال آنها را بیش از سنا برای تصویب توسط 71-59 رای اوایل جمعه. در خارج از کنگره صدها نفر جمع شده بودند به اصرار عبور از POCI حزبی و لوایح به مناسبت Juneteenth و همچنین فلوید را کشتن. سازمان دهندگان خواستار اقدام سریع در لوایح و گفتند که رای و اجرا به سرنگون کردن نمایندگان مجلس که مخالف تغییرات.

“جدید در اعتراض به راهپیمایی خود را به پای صندوق های رای و حذف برخی از این W. O. R. M. S. ، و وقتی که من می گویند W. O. R. M. S. من با اشاره به پیر جمهوری خواه در سنا” جان تامپسون نامزد مینه سوتا خانه گفت: تظاهر کنندگان. “قانون ایجاد شده و همه از این اختلاف که ما امروز در اینجا و آن را می توانید آنها را حل کنند اما آنها نمی خواهند.”

قانونگذاران همچنین پیشرفته دیگر اقدامات جمعه هر چند وجود دارد و روشن نیست که توافق در تقسیم کنگره در مورد چگونه آن را به جلو حرکت می کند.

روز جمعه بعد از ظهر به خانه 74-53 رای تصویب دموکرات وعده عمل به استفاده دولت دلار برای کمک به بازسازی کسب و کار و محله های آسیب دیده در این تابستان شورش. این لایحه اولویت کمک برای موسسات متعلق به و یا خدمت Minnesotans از رنگ. رهبران مجلس سنا نیست و علنا گفت که آیا آنها را تایید تقریبا 300 میلیون دلار بسته است.

تشکر. حسن شیخ محمود به عنوان نور, D-مینیاپولیس که دفاع و پشتیبانی این لایحه گفت: از همکاران خود را که عمل به عنوان یک فرصت برای بازسازی جوامع و “کار برای یک اقتصاد جدید است که با این نسخهها کار برای همه ما است.” وعده قانون بودجه $167 میلیون دلار کمک مستقیم به کسب و کارهای کوچک و یکی دیگر از 125 میلیون دلار به افراد و کسب و کار برای بیمه از دست دادن اموال.

با توجه به نور بیش از 1500 کسب و کار در شهرهای دوقلو تخریب شد یا آسیب دیده در ناآرامی های پس فلوید مرگ است. نور گفت: دولت یک “وظیفه برای کمک به بازسازی زندگی و معیشت” نهفته است.

“بیایید بازسازی و سرمایه گذاری مجدد و reimagine جوامع ما مطمئن شوید که ما در کنار آنها” نور گفت. “اقتصاد ما به آن بستگی دارد و ما می توانیم آن را انجام دهد.”

Gazelka گفت: او می خواهم هنوز بررسی و اندازه گیری, شب جمعه. دموکرات ها در سنا مطرح همراه صورتحساب.

در اوایل صبح روز جمعه مجلس همچنین تصویب طرح تخصیص $841 میلیون در فدرال مراقبت در عمل دلار به مینه سوتا شهرستانها و استان ها در 77-55 رای دادن. و دموکرات ها در آخرین لحظه یش بر 30 میلیون دلار در دیگر محلی از دولت کمک مالی, کمک های مالی برای افزایش پرداخت به خانواده ها در مینه سوتا خانواده برنامه سرمایه گذاری و زبان افزایش نرخ بازپرداخت برای مراقبت از کودک برنامه کمک و پرداخت برای مراقبت های شخصی پرداختند.

اوباما گفت: ارسال شده اساسا یک قرص سمی برای این لایحه است که مذاکره بین قانونی رهبران. دموکرات ها در عین حال گفت: بودجه اضافی برای کسانی که در خطوط مقدم از COVID-19 همه گیر شد و حیاتی است. و از آنها خواست سناتور به ماندن جمعه گذشته به اعتصاب یک معامله است.

“این لایحه اجازه خواهد داد که این افراد برای کمک به ایجاد جوامع ما رشد” Rep. پل Marquart D-Dilworth گفت.

Gazelka و مجلس ایران با نمایندگان مجلس گفت: علاوه بر این بسیار مشکل ساز است و می تواند دهانه دیگر مذاکرات در کنگره.

“امروز ما در حال نورد تاس. ما هیچ ایده اگر این پول در حال رفتن به آن را به دست دولت های محلی” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت. “دموکرات ها شما باید قرار داده $841 میلیون از پول مورد نیاز در خطر است.”

اگر قانونگذاران همین حالا مجموعه ای از چگونه فدرال بودجه اختصاص داده شده می توان به عنوان بخشی از نشست ویژه Walz می تواند تصمیم بگیرد که چگونه به آنها را به شهرستانها و استان ها در خود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de