بنگلادش سریع کاسه Mashrafe Mortaza تست مثبت برای COVID-19

سابق بنگلادش کاپیتان Mashrafe Mortaza دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن دوم با مشخصات بالا کریکت آلوده با ویروس مرگبار است.

هفته گذشته سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری مسری.

Mortaza شد بنا به گزارش ناخوشی برای چند روز و آزمایش مثبت برای بیماری مسری در روز جمعه. او در حال حاضر در خود انزوا در محل اقامت خود را.

“او شده است از تب رنج می برند برای دو روز. COVID-19 تست انجام شده در روز جمعه و ما رو از نتیجه امروز. او یافت شده است مثبت. او در حال حاضر ماندن در انزوا در خانه در داکا. لطفا برای او دعا” Masrhafe برادر کوچکتر Morsalin بن Mortaza گفت ایالات اخبار بنگلادش (UNB).

با توجه به رسانه های محلی برخی از Mortaza اعضای خانواده تا به حال آزمایش مثبت زودتر.

Mortaza که همچنین یک عضو پارلمان بنگلادش بود کاملا فعال با فعالیت های بشردوستانه خود را در میان همه گیر وام کمک به دست به بومیان در زادگاه خود و مربوط به حوزه های فنی.

نفیس اقبال آزمایش مثبت

علاوه بر Mortaza سابق کریکت بنگلادش نفیس اقبال است که برادر بزرگتر ODI کاپیتان تمیم اقبال نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

The Daily Star روزنامه گزارش داد که نفیس خود تایید کرد که او به قرارداد این ویروس کشنده است و در حال حاضر در صفحه اصلی انزوا در چیتگنگ.

نفیس اقبال یک راست دست باز رودخانه ساخته شده اولین بازی خود را برای بنگلادش در سال 2003 بوده ولی از ملی حساب از سال 2006.

34-سال-بازی 11 تست و 16 ODIs برای بنگلادش به ثمر رساند 518 و 309 اجرا گرديد.

ماه گذشته بنگلادش را توسعه مربی سابق کلاس اول کریکت Ashiqur رحمان به حال آزمایش مثبت برای این ویروس مخوف.

بیش از 100000 نفر آلوده شده اند تا کنون در بنگلادش است.

قبلا سه تیم کریکت پاکستان – افریدی Taufeeq عمر و سرفراز ظفر – تا به حال آزمایش مثبت ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de