MHA کمیته توصیه می کند کاهش Covid هزینه های درمان در pvt بیمارستان در دهلی نو

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | به روز شده: 19 ژوئن 2020 3:09:32 pm

Covid treatment rates, Centre reduces Covid treatment rates, Covid treatment rates in orivate hospitals, این کمیته همچنین گفت که این نرخ شامل PPE هزینه های. زودتر بیمارستان شارژ اضافی برای PPE کیت.

یک سطح بالا و کمیته تشکیل شده توسط اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) توصیه کرده است برای کاهش هزینه COVID 19 درمان در بیمارستان های خصوصی در دهلی نو توسط دو سوم از نرخ های موجود است. کمیته رهبری Niti Aayog عضو Dr VK پل ثابت است نرخ برای جداسازی تخت و تعداد تخت با و بدون هواکش در تقریبا 30 درصد از نرخ های موجود در بیمارستان های خصوصی.

با توجه به کمیته های رای برای یک جداسازی بستر شده است توصیه می شود به ثابت در محدوده تومان 8,000-10,000 در هر روز از موجود 24,000 تومان-25,000 در هر روز است. به همین ترتیب برای یک تخت ICU بدون دستگاه تنفس مصنوعی نرخ شده است توصیه می شود کاهش می یابد تومان 34,000-43,000 هر روز به 13,000 تومان-15.000 دلار در هر روز است. یک تخت ICU با ونتيلاتور که هزینه های 44,000 تومان-54,000 یک تخت در روز در حال حاضر توصیه شده است به اتهام در 15,000 تومان-18,000 هر روز.

این کمیته نیز گفت: این نرخ خواهد بود شامل PPE هزینه های. همانطور که در حال حاضر بیمارستان ها شده اند شارژ برای PPE کیت به طور جداگانه.

منابع گفت: این کمیته گزارش شده است فرستاده شده به دولت دهلی نو برای اقدام بیشتر. دولت دهلی نو است که به احتمال زیاد به بیمارستان های خصوصی به اعتماد به نفس قبل از صدور سفارش.

توصیه به دنبال جلسه روز یکشنبه که در خانه وزیر Amit Shah برگزار شد با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal در COVID وضعیت در دهلی نو. در این جلسه تصمیم بر آن شد که نرخ برای هر دو آزمایش و درمان کاهش خواهد یافت بر اساس توصیه های VK پل کمیته.

دولت دهلی نو در حال حاضر کاهش می یابد تست نرخ به تومان 2,400 از اوایل 4,500 تومان بر اساس توصیه های این کمیته. همچنین فشار برای سریع آنتی ژن تست که هزینه فقط 450 تومان و به یک نتیجه در عرض نیم ساعت.

Covid treatment rates, Centre reduces Covid treatment rates, Covid treatment rates in orivate hospitals, MHA, India coronavirus, India news, Indian express گروه پزشکی دارای ویژه بررسی با در نظر گرفتن نمونه ای کنار فروشندگان و مغازه پاسداران در Bhoonath بازار در لکنو o پنج شنبه. (Express photo by Vishal Srivastav)

با خانه وزیر Amit Shah برگزاری جلسه با رئیس وزرای امور Delhi Haryana و تا جایی که او تحت فشار قرار دادند برای یک استراتژی واحد برای Covid-19 مهار و درمان در دهلی شورای ملی مقاومت, منطقه, مقامات در Noida, Ghaziabad, گورگان و فریدآباد نیز به احتمال زیاد درآورده به دنبال درمان جدید نرخ.

این MHA در حال حاضر از آنها خواست به محل کار نسبت به اجرای این تست نرخ زودتر ثابت توسط مرکز دهلی نو است.

“به منظور کمک به انسان مشترک در دهلی نو HM Amit Shah تشکیل یک کمیته تحت عضو Niti Aayog برای رفع اتهام نرخ توسط بیمارستان های خصوصی در دهلی نو برای جداسازی تخت Icu بدون یک پشتیبانی و ويژه با ونتیلاتور پشتیبانی می کند. کمیته توصیه می شود Rs 8000-10000, 13000-15000 & 15000-18000 از جمله PPE هزینه برای جداسازی تخت Icu بدون و با دستگاه تنفس مصنوعی به ترتيب به تمام بیمارستان ها نسبت به جاری به اتهام تومان 24000-25000, 34000-43000 & 44000-54000 (به استثنای PPE هزینه)” در MHA در بیانیه ای گفت.

با توجه به MHA پیشرفت خوبی در حال حاضر ساخته شده است در سریع آنتی ژن تست آغاز شده توسط دولت دهلی نو پس از تصویب از ICMR. آن گفت: همانطور که در امروز 7,040 افراد آزمایش شده است در 193 مرکز آزمون. تست خود ادامه خواهد داد و با افزایش تعداد در روزهای آینده به آن اضافه شده است.

همچنین گفت که به عنوان بسیاری از 2.3 لاخ مردم مورد بررسی قرار گرفته است برای COVID-19 علائم در دهلی 242 مهار مناطق.

موسس صفحه اصلی G کیشان ردی که تا به حال مورد بررسی مرکز آزمون در روز پنج شنبه گفته بود که دولت تا به حال برنامه ای برای تست شش لاخ مردم از طریق سریع آنتی ژن تست روش و این ظرفیت می تواند به افزایش بیشتر در صورت نیاز. او گفت: دولت در حال توزیع 50,000 کیت برای این منظور است.

هجی کردن اقدامات انجام شده توسط MHA در این جهت ردی گفت: “در مهار مناطق, تمام مردم, آیا علامتی یا نه تست خواهد شد به صورت رایگان. این مرکز در صندوق هزینه. دهلی نو در حال حاضر 431 هواکش. این مرکز تصمیم گرفته است برای ارائه 500 اضافی هواکش. به طور مشابه, زمان آمبولانس قدرت 350 افزایش خواهد یافت تا 1000. این مرکز تا به حال داده شده 277 تومان کرور روپیه به دولت دهلی نو برای تجهیزات برای مبارزه با covid 19. به عنوان بسیاری از 7.32 لاخ N 95, ماسک, 4.41 لاخ PPE کیت و 25 لاخ HCQ قرص نیز داده شده است.”

در جلسه روز یکشنبه به ریاست شاه و با حضور Kejriwal و LG Baijal برخی از تصمیم گیری های کلیدی گرفته شد. این شامل فوری ارائه 500 تبدیل راه آهن مربیان به دولت دهلی نو افزود 8,000 تخت برای درمان COVID-19 بیماران خانه-به-خانه بهداشت نظر سنجی تماس با ما نقشه برداری در مهار مناطق و دو برابر شدن COVID-19 تست در دو روز آینده و trebling تست ظرفیت در شش روز.

یک پیشنهاد به اطمینان حاصل شود که بیمارستان های خصوصی با ارائه 60 درصد از Covid تخت در نرخ پایین نیز بحث شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>