کرالا Nirmal قرعه کشی NR-166 امروز نتایج: اولین جایزه به ارزش 70 لاخ!

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: 19 ژوئن 2020 1:36:26 pm

Kerala Nirmal Lottery NR-166 Today Results وجود دارد دو فصلی جکپات های موسمی و تابستان سپر.

کرالا Nirmal قرعه کشی NR-166 امروز نتایج: از دولت کرالا قرعه کشی گروه را جمعه اعلام نتایج کرالا Nirmal قرعه کشی NR-166. اولین جایزه به ارزش 70 تومان لاخ دوم جایزه به ارزش 10 تومان لاخ در حالی که جایزه سوم ارزش Rs 1 لاخ. این جایزه تسلی 8,000 تومان است. رسمی نتایج در دسترس هستند keralalotteries.com. زنده نتایج اعلام خواهد شد از 3 ساعت. رسمی نتیجه در دسترس خواهد بود در 4 ساعت.

کرالا Nirmal قرعه کشی NR-166 امروز, نتایج زنده 19.06.2020

قیمت بلیط تک تومان 40 در حالی که کل کتاب هزینه 750 تومان. اگر پول جایزه کمتر از 5,000 تومان این برندگان می توانید ادعا می کنند پول از هر قرعه کشی فروشگاه در کرالا است. اگر مقدار به دست آورد بالاتر از تومان 5,000, برندگان را مجبور به تسلیم بلیط خود را قبل از یک بانک یا دولت قرعه کشی با دلایل شناسه.

با هفت و روزانه چندین ضربه گیر تساوی قرعه کشی یکی از بزرگترین جریان های نقدی در کرالا است. دولت سازماندهی چهار جشنواره سپر تساوی — Onam, Vishu کریسمس و Pooja/Dussehra.

وجود دارد دو فصلی جکپات های موسمی و تابستان سپر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>