یکی از شادی های پس از کرالا تیم کریکت برای بسیاری از دهه گذشته بوده است تماشای این قد بلند و لاغر متوسط-سرعت پرتاب کننده در عمل است.

او می تواند چرخش توپ در بسیاری از شرایط که در آن وجود دارد به کمک او می خواهد آن را به یک کابوس برای قوی حتی ضربه.

Sandeep Warrier خواهد بود از دست رفته است. او تصمیم به حرکت به تامیل نادو به عنوان یک ضربه بدن برای کرالا که در حال حاضر به حال برای مقابله با وحشتناک یک فصل است.

عملکرد قوی

او یکی از دلایل اصلی برای کرالا برای رسیدن به نیمه نهایی برای اولین بار در Ranji جایزه تاریخچه سال گذشته است. او را برداشت تا 44 درها از مسابقات 10.

یکی از بهترین جادوها آمد در هند را بیشتر ستایش زمین از باغ بهشت. در بنگال نوبت دوم او در زمان پنج برای 33 خاموش 21.5 اور.

این یک کلاس در نوسان بولینگ. آن روز در فشار جعبه این خبرنگار در حال صرف یک زمان قابل توجهی از پاسخ دادن به سوالات در مورد Warrier از قوی مشروط کلکته-خبرنگاران بر اساس.

آنها فکر کرده اید که چطور می شود چنین کیفیت کاسه نمی تحصیلات تکمیلی به سطح بالاتر (IPL به طور دقیق). چند ماه بعد آنها رو به گزارش چند بازی او برای Kolkata Knight Riders, به او استراحت او غنی سزاوار به عنوان یک زن و شوهر از پیسرز مجروح شدند.

Warrier ثابت KKR درست بود در حمایت از او. تامیل نادو نیز به احتمال زیاد به احساس همان زمانی که فصل داخلی آغاز می شود پس از COVID-19 بحران است.

بازی برای یک تیم قوی مانند تامیل نادو کمک خواهد کرد Warrier پیشرفت بیشتر. در واقع او شده بود با نزدیک شدن توسط همسایه دولت از یک سال پیش.

کرالا کریکت مدیران هستند به احتمال زیاد اما آنها نیاز به فرو رفتن چه Warrier مقصر است.

مدعی درها

کرالا به ندرت آماده درها که تشویق seamers هر چند آنها شده اند این تیم قدرت برای آخرین سال های بسیاری است. تیم مدیریت به جای ترجیح مربع turners.

چند فصل پیش او کاهش یافته و از Ranji تیم برای برخی از مسابقات در حالی که او در نظر گرفته به عنوان یکی از هند درخشان سرعت-بولینگ چشم انداز.

رفتن به مرد

Warrier, اما اجازه نمی دهد چنین موانع به او تاثیر می گذارد. او به زودی خودش را به عنوان کرالا رفتن به کاسه.

تامیل نادو باید با بهره مندی از چنین مقاومتی و چنین مهارت با توپ کریکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de