بدون حباب محیط زیست برای کنترل گسترش coronavirus, Dr. Anthony Fauci شک و تردید در فوتبال می تواند در سال 2020 است.

NBA MLS و WNBA در حال حرکت به جلو با برنامه به ادامه فصل با تاخیر توسط COVID-19 همه گیر با راه اندازی پردیس محیط و یا “حباب” برای کمک به کنترل گسترش از رمان coronavirus از طریق جداسازی و حداقل تماس با خارجی ها که ممکن است مثبت برای ویروس.

Fauci که منجر کاخ سفید نیروی کار در COVID-19 است مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. در مه 11, Fauci گفت: در مصاحبه با NBC است که فوتبال می تواند ممکن است این سقوط کافی تست.

او را به عنوان خوش بینانه دوشنبه, ژوئن 18.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز — از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci گفت: در سی ان ان مصاحبه. “اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

NFL قصد دارد به همه بازیکنان گزارش به اردوگاه های آموزشی در ماه جولای — 28 تیم گزارش در تاریخ 28 ژوئیه — اما بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده است کاهش تعداد فصل ها از معمولی چهار عنوان برنامه ریزی شده برای هر دو تیم است.

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر. 10.

NCAA نیز در حال حرکت به جلو با برنامه های به شروع فصل ، روز چهارشنبه در توصیه کالج, فوتبال, هیئت مشورتی شش هفته اردوگاه آموزشی پنجره شروع در ماه ژوئیه به تصویب رسید.

Fauci برچسب فوتبال “راه اندازی کامل” برای گسترش سریع از coronavirus با توجه به نزدیک و نزدیک ثابت تماس بگیرید.

ESPN گزارش داد اوایل این هفته NFL خواهد تست بازیکنان در هر سه روز در اردوگاه های آموزشی و به این فصل است. Fauci نشان داد در ماه مه که نمی خواهد کافی است.

“به 100 درصد مطمئن شما رو برای تست در هر روز است. اما این عملی نیست و این است که هرگز اتفاق می افتد. اما شما می توانید به طور چشمگیری کاهش با آزمایش همه شنبه شب و یکشنبه صبح و گفتن OK تنها منفی بازیکنان بازی” Fauci گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de