مانفرد, MLBPA را کلارک به توافق چارچوب 2020 فصل

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد و بازیکنان اتحادیه, مدیر اجرایی, Tony Clark دوباره باز مذاکرات در راستای گرفتن بیس بال در زمین و دور از میز مذاکره و در حال بسته شدن در یک توافق است.

“در صورت درخواست تونی کلارک و من برای چند ساعت (سه شنبه) در شهر فینیکس” مانفرد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “ما در سمت چپ که ملاقات با یک به طور مشترک توسعه یافته چارچوب است که ما توافق می تواند مبنای توافق و موضوع را به گفتگو با ما مربوطه تشکیل شده است. من خلاصه که چارچوب چندین بار در جلسه و ارسال تونی یک خلاصه نوشته شده امروز. سازگار با ما گفتگو (سه شنبه) من تشویق باشگاه ها به جلو حرکت کند و به من اعتماد تونی انجام همان.”

ESPN شکن اولنی گزارش ارائه در جدول از صاحبان این است که برای بازی در 60 بازی به طور منظم شروع فصل جولای 19 با سرشکن بخشی از فردی بازیکن حقوق. ESPN جف Passan گزارش بازیکنان دیدن “یک مسیر به یک معامله.”

تقسیم بین صاحبان و بازیکنان به نظر می رسد به طور فزاینده ای از طریق مذاکره تاکتیک و متوسط پیشنهاد شده است. کلارک و اتحادیه شکست مذاکرات در روز شنبه و در نهایت پرسید: مانفرد به استفاده از قدرت خود به عنوان مامور به مجموعه ای از رئوس مطالب این فصل از جمله تعدادی از بازی و زمانی که به پلی آف خواهد رفت. در این بیانیه از کلارک درخواست بازیکنان برای راه اندازی یک کمپین رسانه های اجتماعی که جان کلام بود: “به ما بگویید که و که در آن” فصل آغاز خواهد شد.

مانفرد هل دادن به بازی این فصل با توجه به متعدد صاحبان حق رای و تصمیم گیران که صحبت کردیم در مورد چالش های پیش روی بیس بال در رکورد. آیا او به اندازه کافی حمایت از صاحبان برای قرار دادن بازیکنان در زمین برای بازی است که نمی خواهد به احتمال زیاد شامل طرفداران در حضور و غیاب موضوع دیگری است.

Red Sox جمهور سام کندی گفت: در یک NESN که “هیچ کس می خواهد به بازی بیس بال بیش از راب. … هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به خدمت بازی از راب. او مشغول به کار در بیس بال کار با صاحبان مقابل دفاتر برای چند دهه. این چیزی است که مهم است و هر دو طرف نیاز به بحث و رسیدن به یک محل که در آن ما می توانیم در بازی برگشت در این زمینه است. اما به عنوان شما شنیده (دوشنبه) در شب که بسیار دشوار است برای انجام این کار بدون مقدار زیادی از گفت و گو. بنابراین من بسیار امیدوار به نمایندگی از طرفداران ما و همه ما در مقابل دفتر که گفت و گو بر میدارد و دو طرف قادر به صحبت کردن و رسیدن به یک محل که در آن ما می توانید شروع به بازی دوباره. کشور نیاز به بیس بال و ما آماده برای رفتن در Fenway پارک.”

ورزشی را کن روزنتال گزارش “حداقل هشت” صاحبان برابر بازی 2020 فصل است.

مانفرد نیاز به تایید از 22 بیس بال را 30 صاحبان به سر فصل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de