گجرات: معاون mamlatdar بازداشت برای گرفتن 1,000 تومان رشوه در سال 2018

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | به روز شده: ژوئن 17 سال 2020 5:29:11 am

Deputy mamlatdar detained, Bribe case, Devbhoomi Dwarka news, Gujarat news, Indian express news پی گفت که بلاخ نمونه های فرستاده شده برای یک Covid-19 آزمون و اگر تست بازده منفی رسمی دستگیر خواهد شد. “همان افسر گرفتار شد و پس از او در زمان 8,000 تومان رشوه در سال 2010. محاکمه در, در مورد,” او اضافه شده است. (بازنمودی)

بیش از دو سال پس از او گفته پذیرش رشوه از 1,000 تومان از یک مدافع برای اعتبار شناسنامه معاون mamlatdar از Bhavnad taluka در Devbhoomi دورکا منطقه Majidbhai بلاخ بازداشت شد توسط اداره مبارزه با فساد (ACB) در روز سه شنبه. این دومین بار است که بلاخ بازداشت شده است توسط ACB در مورد فساد.

آگهی Parmar پلیس بازرس در Devbhoomi دورکا واحد ACB ثبت شکایت نامگذاری بلاخ به عنوان متهم کرده است. شکایت آمد و در پایان یک پرسش که Parmar انجام شده است پس از یک مدافع در زمینه یک برنامه با ACB در سال 2018 است. در درخواست خود را مدافع اعلام کرده بود که بلاخ به عنوان معاون mamlatdar از Bhanvad حال خواستار 5,000 تومان به عنوان رشوه به اعتبار شناسنامه.

“این مدافع تا به حال در زمینه نرم افزار با منطقه جمع آوری Devbhoomi دورکا به دریافت گواهی تولد از یکی از مشتریان خود اعتبار به طوری که مشتری خود را می تواند به خارج از کشور سفر. جمع آوری تا به حال ارسال موضوع به Bhanvad taluka. اما بلاخ خواستار 5,000 تومان رشوه و سپس توافق برای حل و فصل این موضوع برای 1,500 تومان. او حتی قبول 1,000 تومان به عنوان بخشی از پرداخت” Mayurdhvajsihnh Sarvaiya پلیس بازرس راجکوت شهرستان واحد ACB گفت: هند اکسپرس.

“در طول دوره تحقیق مدافع فرستاده شده یک سی دی. پرس و جو افسر کردم یک طیف مدافع صدای و به این نتیجه رسیدند که سی دی نمی شد با دستکاری و صدای شنیده شده در CD است که در واقع از متقاضی. بنابراین درخواست افسر پرونده شکایت علیه بلاخ. ما واصل شاه در برابر معاون mamlatdar و بازداشت او در روز سه شنبه” Sarvaiya بررسی افسر مورد بیشتر گفت.

پی گفت که بلاخ نمونه های فرستاده شده برای یک Covid-19 آزمون و اگر تست بازده منفی رسمی دستگیر خواهد شد. “همان افسر گرفتار شد و پس از او در زمان 8,000 تومان رشوه در سال 2010. محاکمه در, در مورد,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>