Coronavirus ژوئن 17: تحولات در سراسر منطقه ما

مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش یک مورد مرگ در هر رس, Crow Wing, و Sherburne شهرستانهای دو در شهرستان رمزی و چهار در شهرستان Hennepin. هفت نفر از نه مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت.

در ادامه روند رو به پایین در موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر مقامات بهداشتی گزارش 197 موارد جدید COVID-19. این موارد جدید پخش شده بودند در میان 41 شهرستان با اکثر شهرستانهای گزارش اعداد تک رقمی.

سهشنبه کل برای اولین بار از اواسط ماه مارس به صورت روزانه مورد جدید در مجموع زیر 200. دولت انجام 6,494 آزمون شنبه. دولت در حال حاضر آزمایش تقریبا 430,000 Minnesotans برای COVID-19.

تعداد بیماران در ICU تنظیمات برای COVID-19 همچنان به رها کردن. همانطور که از شنبه, دولت گزارش 185 بيمار در ICU تنظیمات با COVID-19 و دیگری 172 بیماران بستری در غیر ICU تنظیمات با این بیماری است.

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت اعلام کرد: 23 مورد جدید از COVID-19. نه از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و وست فارگو. شهرستان در حال حاضر تا به حال 2,067 دفاع کرد گرفته شد موارد شناخته شده اما بخش گزارش می دهد که بیش از 85 درصد از ساکنان که تا به حال یک بار این بیماری در این شهرستان بهبود یافته اند. حدود 55 درصد در حال حاضر آلوده اهالی داکوتای شمالی اقامت در Cass County, اما این شهرستان سهم دولت را فعال موارد به طور چشمگیری کاهش یافته و در دو هفته گذشته.

نه موارد جدید آمد از Burleigh شهرستان که شامل بیسمارک. شهرستان در حال حاضر دارای 44 فعال مورد دوم بیشتر در دولت است.

پنج نفر دیگر موارد جدید جمعه آمد از Grand Forks, McLean, مورتون باج و والش شهرستانهای استان است.

این گروه می گوید: 74 اهالی داکوتای شمالی درگذشت, از, بیماری, همه اما 12 از آنها ساکنان Cass County است. پنجاه و شش نفر از مرگ و میر آمده اند در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. گروه گزارش نشده جدید مرگ ناشی از بیماری از روز پنج شنبه.

COVID-19 موارد مثبت ایالت افزایش 38 از شنبه, با توجه به, داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت.

تعداد کل موارد مثبت به طور کلی از سه شنبه است 5,966. مجموع بهبود در حال حاضر در 5,069 تا 108 از دوشنبه. دو مرگ و میر بیشتر گزارش شد سهشنبه آوردن تلفات به 77.

یک زن و مرد درگذشت یکی در 50 تا 59 محدوده سنی و در 70 تا 79 محدوده سنی. یک مورد مرگ گزارش شده در میننهها شهرستان و دیگر در شهرستان Pennington.

وجود دارد که 92 نفر بستری برای COVID-19 در دولت پایین یکی از دوشنبه.

در مجموع 23,198 موارد مثبت COVID-19 گزارش شده در ویسکانسین در روز سه شنبه, با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی.

در مجموع 703 نفر کشته شده اند COVID-19 افزایش نه مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

  • داکوتای شمالی در میان صفوف آمریکا در این کشور در COVID-19 تست سرانه اما دولت ظرفیت آزمون ساکنان دهکدهای بزرگتر شدن تقاضا برای تست رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم گفت. در تلاش برای افزایش تقاضا بورگوم هفته گذشته اعلام کرد دولت و مقامات بهداشت آغاز خواهد شد برگزاری تست حوادث برای عموم در این ایالت در مناطق مترو. مقامات زد دو رایگان حوادث در فارگو در هفته گذشته و طی دو هفته آینده. حوادث مشابه برگزار خواهد شد در بیسمارک و مینت این هفته و چنگال بزرگ در هفته آینده.

  • پدر Rep. Ilhan عمر D-Minn. مرده است از عوارض ناشی از COVID-19 نماینده کنگره اعلام کرد که دوشنبه شب به عنوان این بیماری همه گیر در ادامه به لمس زندگی از اعضای کنگره و خانواده خود را. نزدیک به یک دوجین از اعضای مجلس سنا و مجلس باید آزمایش مثبت برای COVID-19 یا coronavirus آنتی بادی و دیگر قانونگذاران از دست داده اند و اعضای خانواده در طول بیماری همه گیر.

  • زیادی کنترل شده در انگلستان تعیین کرده است که ارزان مشترک استروئید شناخته شده به عنوان دگزامتازون کاهش مرگ و میر در میان تهویه بیماران با COVID-19 یک سوم. از دانشگاه آکسفورد بازیابی دادگاه (تصادفی بررسی COVID-19 درمانی) ارزیابی شش درمان های مورد نظر برای درمان این بیماری از جمله نقاهت پلاسما ایدز داروهای آنتی بیوتیک و هیدروکسی کلروکین (یک بازوی 11,500 شخص آزمایشی است که پس از متوقف شده است به صورت عدم کارایی).

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de