هند در مبارزه با Covid ‘موثر’ ما تا به حال حداقل تعداد تلفات: ساعت مودی

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 16 ژوئن 2020 5:14:52 pm

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر صحبت می کند در طول بحث با وزرای ارشد و فرماندار از 21 متحده و اتحادیه سرزمین در راه به بررسی گسترش رمان coronavirus از طریق ویدئو کنفرانس در دهلی جدید, سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است. (PTI)

نخست وزیر نارندرا شنبه تأکید کرد که این کشور در مبارزه با رمان coronavirus شده است “موثر” و این که هند یکی از کشورهایی است که تا به حال کمترین تعداد تلفات.

در سخنان افتتاحیه خود در نشست با وزرای ارشد و Lt فرمانداران 21 متحده و اتحادیه سرزمین PM مودی گفت: “برای ما مرگ حتی 1 هندی تکان دهنده است اما این هم درست است که هند یکی از کشورهای که در آن وجود داشته است حداقل مرگ.”

او همچنین گفت که این کشور در مبارزه با رمان coronavirus خواهد شد تجزیه و تحلیل در آینده از آن یاد می شود و به عنوان مثال از تعاونی فدرالیسم.

این بود که نخست وزیر ششمین تعامل با وزرای ارشد پس از شیوع ویروس مرگبار است.

این بود که نخست وزیر ششمین تعامل با وزرای ارشد پس از شیوع ویروس مرگبار است. (PTI)

در طول تعامل PM مودی گذاشته تاکید بر سویفت احیای فعالیت های اقتصادی در کشور است. “ما کارخانه های کوچک نیاز به راهنمایی و دست نگه داشتن. من می دانم که کار در حال انجام است در این جهت. برای تجارت و صنعت به کار در آن پیر و سرعت و همه ما نیاز به کار با هم,” او گفت:.

او همچنین گفت که مستند و نظم و انضباط نشان داده شده توسط مردم هند است که موضوع بحث در میان کارشناسان جهان است.

“در چند هفته گذشته هزاران نفر از سرخپوستان به هند بازگشت از خارج از کشور و صدها نفر از کارگران مهاجر خود رسیده صفحه اصلی شهرها. تقریبا تمام حالت های حمل و نقل را از سر گرفت, عملیات, هنوز, Covid-19 تاثیر نبوده است که در هند به عنوان در سایر نقاط جهان است,” او گفت:.

نخست وزیر همچنین از مردم خواست تا نه مرحله خارج بدون ماسک و یا یک چهره را پوشش میدهد.

“حتی فکر می کنم از پله بدون ماسک یا پوشش درست نیست در حال حاضر. ‘آیا gaj کی دوری’, شستن دست و استفاده از sanitisers هستند از اهمیت زیادی برخوردار است. با بازارهای باز و مردم پله این هشدارها حتی بیشتر مهم است,” او گفت:.

با 10,667 تازه موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته به Covid-19 عفونت در هند در حال حاضر رسیده به 3.43 لاخ از جمله 9,900 مرگ و میر و 1.8 لاخ بهبود. ساعت مودی نیز برگزاری جداگانه تعامل در روز چهارشنبه با سیستم مدیریت محتوا از ایالات مانند ماهاراشترا, دهلی نو, West Bengal, Tamil Nadu در گجرات و دیگران که در حال دیدن یک جهش در موارد مرگ و اعداد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de