برای دبیرستان, تیم, بازگشت offseason تمرینات را حس عادی

تیم خود را سپری کرده است در چند سال گذشته تاکید بر, تیم, شیمی, ساختمان, وحدت بین هر دختر است. مشکل در حال حاضر آنها تبدیل شده ایم خیلی نزدیک ماندن یک فاصله معینی از هم جدا یک چالش است.

“اما آنها گوش آنها انجام بهترین خود را در آن. ما باید تمام دریل فاصله و آنها تا به حال به شکل که اما به طور کلی آنها واقعا یک کار خوب در ساخت مطمئن شوید که ایمنی از همه اولویت شماره 1,” Steenberg گفت. “این ها همه بچه های جوان هستند که نسبتا در سلامت خوب است اما همه می رود خانه به افراد دیگر, بنابراین ما تاکید دارد که و مطمئن شوید که اولویت اول به عنوان ما قادر به عقب بر گردیم در اینجا.”

جمعه, ژوئن 15, مشخص شده اولین روز دبیرستان تیم می تواند به عقب بر گردیم با هم برای offseason فعالیت های پس از همه چیز تعطیل در میان coronavirus نگرانی در ماه مارس است.

فعالیت های مختلف پاک شد های مدارس مختلف. در خیابان و سالن های ورزشی مجاز نیست برای شروع تا هفته آینده به عنوان مورد در منطقه 833 در جنوب شهرستان واشنگتن. برخی از مدارس نیست شروع هر فعالیت تا جولای.

اما در فارمینگتون اعضای تیم بسکتبال پسران شد در ورزشگاه صبح روز دوشنبه به عنوان بودند Totino-فضل پسران بسکتبال و شمال دریاچه آکادمی بسکتبال, تیم, در میان دیگران.

فاصله اقدامات در محل بین هر فرد و تجهیزات نیست به اشتراک گذاشته و بازیکنان در حال تقسیم به “غلاف” و تنها مجاز به کار در این گروه. فارمینگتون تا به حال گروه از بازیکنان مستقر در هر یک از حلقه های شنبه, در حالی که, Highland Park فوتبال تا به حال یک گروه در پایان یکی از زمینه های دیگر و گروه سوم در مسیر.

فارمینگتون مربیان sported facemasks و Highland Park ارشد میراندا مدافع Bade اشاره کرد قبل از عمل فرآیند غربالگری شد “عجیب و غریب” عنوان شد مخروط واقع شده بنابراین فقط در اطراف میدان “اما آن را بهتر از هیچ چیز است.”

ارشد مدافع نورا Taubert گفت او نگران نباشید در مورد بیمار شدن با احتیاط در حال حاضر در محل.

تاریخ هافبک آدری میلر اشاره کرد بسیاری از اسکاتلندی خواهد بود در نیمه راه از طریق خود فرد باشگاه فصل در حال حاضر. با بسیاری از زندگی خود را حول دو و میدانی برگشت به آن شده است مفید است.

“آن را به ارمغان می آورد حالت عادی بازگشت به زندگی ما کمی قادر به عقب بر گردیم به روال چیز” Taubert گفت.

تمرینات در حال حاضر نمی تواند شامل تماس با مته. هایلند پارک تمرین شامل تمام مطبوع کار می کنند در حالی که هر فارمینگتون بازیکن تا به حال توپ خود را به عنوان ببر مشغول به کار در دست زدن به توپ و تیراندازی است. این طرح فارمینگتون مربی Tharen جانسون در محل از طریق جولای 4.

“پس از … ما در حال رفتن به ارزیابی مجدد و امیدوارم ما می توانیم کمی بیشتر,” او گفت:.

که امیدواریم برای این بچه ها و برنامه هایی که دوشنبه مشخص شده اولین گام به سوی بازگشت به رقابت واقعی. Taubert گفت: بازگشت به تمرینات می دهد امیدوارم که وجود خواهد داشت یک فصل در این پاییز.

“به صداقت من عصبی بود اما قادر به عقب بر گردیم و زمانی که شما می توانید با دیدن مراحل گذاشته آن را به شما بدهد و امیدوارم که این فصل اتفاق خواهد افتاد” Steenberg گفت. “بنابراین من امیدوار هستم برای آن است. این امر می تواند ویرانگر به یک. ما از طریق بسیاری. ما یک تن از سالمندان که کار کرده ام واقعا سخت است پس خود را در سال اول و از آن فقط می تواند سخت به آنها بگویید که ما لازم نیست که یک فصل است. همه ما بسیار امیدواریم.”

که آشکار بود از طریق مطلق اعداد در هایلند پارک تمرین که بیش از Steenberg انتظارات. هنگامی که او بیرون پرتاب ایده کار از این هفته به همه کاپیتان خود بودند و مشتاق به دیگران درگیر و همچنین.

جانسون دریافت ایمیل های بی شماری از فارمینگتون بازیکنان درخواست اگر آنها می تواند باز ورزشگاه ها در هفته های اخیر.

“شما می توانید ببینید لبخند زمانی که آنها راه می رفت در (دوشنبه)” او گفت:.

فارمینگتون ارشد جیک Kochnauer گفت: ببر بازیکنان قرار دادن یک خیابان لیگ با هم بودند و از ارسال یک دیگر تمرین ویدئوها در چت گروهی.

“که نیست بسیار سرگرم کننده است,” او گفت:. “این بسیار بهتر است. … من دوست دارم که در اینجا با همه گرفتن عکس با هم انجام دریل.”

ببر ارشد گارد اسحاق بپرسید شوخی او تا به حال دیده می شود برخی از هم تیمی های خود در “یک دقیقه” با اشاره به طولانی مو بسیاری از آنها sported صبح روز دوشنبه. پرسید: اگر او احساس به عنوان اگر همه چیز برگشت به حالت عادی بپرسید و گفت که آنها خواهد شد در نهایت.

“یک بار من در بهتر شکل” از شوخی. “من نوع از آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de