توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 6:25:43 am

Allahabad High Court, Allahabad High Court notice to up Principal Secretary, Dinesh Pratap Singh, Dinesh Pratap Singh disqualification, indian express news سینگ ذکر شده است به عنوان یک کنگره MLC در شورای سایت. (فایل)

از لکنو نیمکت از اللهبد دادگاه عالی صادر شده است توجه به اصل, منشی, تا شورای قانونگذاری به توضیح دهد که چرا کنگره نرم افزار به دنبال رد صلاحیت دینش Pratap Singh, عضو شورای قانونگذاری باقی مانده است مردد برای دو سال پس از او روشن طرف به BJP از حزب بزرگ قدیمی.

سینگ ذکر شده است به عنوان یک کنگره MLC در شورای سایت.

یک بخش از نیمکت دادگاه عالی متشکل از قضات Dinesh Kumar Singh و Pankaj Kumar Jaiswal در حالی که از شنیدن یک درخواست از کنگره MLC دیپاک سینگ صادر متوجه اصل, منشی, تا شورای قانونگذاری به فایل خود استشهاد.

مثال این موضوع برای جلسه بعدی در ژوئن 19, نیمکت نیز خواسته مخاطب به توضیح دهد که چرا این موضوع نشده است تصمیم گرفت در درون محدودیت زمانی ثابت توسط دیوان عالی کشور در مسائل مشابه.

کنگره رهبر تا به حال با نزدیک شدن به انتخابات به دنبال مسیر برای رئیس تا شورای قانونگذاری برای تصمیم گیری در رد صلاحیت سینگ ظرف چهار هفته.

“دیوان عالی کشور در بلندگو مانیپور مجمع مورد در تاریخ 21 ژانویه 2020 تا به حال کارگردانی که رد صلاحیت طومار بود تصمیم توسط بلندگو در یک دوره چهار هفته. همچنین بیرونی محدود از سه ماه ثابت شد برای تصمیم گیری رد صلاحیت دادخواست از تاریخ پر از

رد صلاحیت دادخواست” Rahul Kaushik, مشاوره برای درخواست دیپاک سینگ گفت.
Dinesh Pratap Singh یک رهبر از رائه برلی انتخاب شد به Uttar Pradesh شورای قانونگذاری در مارس 6, 2016 در کنگره بلیط. با PTI ورودی

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de