خواننده مشخصات: اجازه تغییر شامل CJMM درسی

من قدردانی دلوت مدرسه هیئت ژوئن 4 تفسیر در انتخاب تغییر (“فرزندان ما در حال تماشای”). حوادث اخیر را ساخته اند روشن است که این زمان برای تغییر است.

یکی از بسیاری از تغییرات مورد نیاز در مدارس ما این است که به روز رسانی برنامه درسی را با دقت بیشتری منعکس ملت ما و دولت ما تاریخچه و ترکیب بیشتر ادبیات نوشته شده با صدای مردم از رنگ و بومی مردم است. متنوع اعضای جامعه ما درخواست کرده اند این تغییر برای چند دهه. مهم این است که همه ما دانش آموزان خود را در برنامه درسی و برای شنیدن گاهی اوقات-حقیقت دردناک از تاریخ ما است. که در آن وجود دارد موانع در دولت استانداردهای برنامه درسی مدرسه مقامات می تواند به طور فعال کار به تغییر آن استانداردها.

به عنوان مثال از آموزش محلی, تاریخ, Duluth, مدرسه منطقه می تواند اتخاذ مواد ایجاد شده توسط کلیتون جکسون McGhie کمیته یادبود. یادبود افتخارات مردان جوان بودند که بدون محاکمه اعدام در دولوت 100 سال پیش. در سخنان مارتین لوتر کینگ جونیور زمان است که همیشه حق را به انجام کار درست.

بتی گرین

دلوت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>