برگر ضربان Morikawa در مرگ ناگهانی حذفی در استعمار

فورت ورث تگزاس — Daniel برگر birdied 72 سوراخ به حذفی و سپس در غالب زمانی که Collin Morikawa از دست رفته کوتاه زدن توپ به ادعای پیروزی یکشنبه, ژوئن 14, در چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس در گلف بازگشت به عمل است.

هر دو گلف بازان شات 15-تحت 265 در استعمار کشور باشگاه. برگر شات 66 روز یکشنبه به ثبت سومین پیروزی کار. Morikawa زده 67.

Morikawa شد مناقصه به زور دوم حذفی سوراخ او پر زدن توپ از حدود 4 فوت در 17 سوراخ کردن حرف سمت راست از جام. را از دست داد و لحظه ای شگفت زده برگر پیروزی.

“این فقط یک طیف وسیعی از احساسات است. من خاک سخت واقعی فقط در این موقعیت و من فقط خدا را شکر که همه کار سخت پرداخت” ایران برگر گفت: در CBS پخش.

برگر نوشته شده در پنج birdies در برابر فقط یک دیو. Morikawa تا به حال پنج birdies و دو bogeys.

این مسابقات برای اولین بار بود PGA Tour رویداد از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. طرفداران نبودند در حضور.

Xander Schauffele فرصتی برای ایجاد حذفی یک نفره اما او 12-پا زدن توپ مرغک در 18 آمد تا هفت اینچ کوتاه است. او تا به حال چهار birdies و سه bogeys در حالی که کاردینگ 69 و در پایان در یک چهار راه برای بستن سوم 14-تحت 266.

Jason Kokrak, Bryson DeChambeau و انگلستان جاستین رز نیز گره خورده است برای سوم.

Kokrak شات 6-تحت 64 زده و هشت birdies و دو bogeys.

DeChambeau (پنج birdies یک دیو) و رز (شش birdies دو bogeys) هر شات 66.

بابا واتسون (65) و پاتریک رید (67) گره خورده است برای هفتم در 13-تحت 267. گری جنگل (70) نهم در 268.

جاستین توماس (71), Jordan Spieth (71) کره جنوبی را Sungjae Im (67) و J. T. Poston (68) گره خورده است و برای 10 11 زیر.

آن نگاه مانند Morikawa و Schauffele بودند بیشتر احتمال دارد حذفی مبارزان اما Schauffele دچار bogeys در 15 و 17. او 13-پا زدن توپ در 17 بود به خصوص دردناک به عنوان توپ نورد در اطراف در جام حذفی و سقوط کردن.

“این نوع گیج کننده, راستش, پایان,” Schauffele گفت: CBS. “زدن توپ من تا به حال در آخرین سوراخ شد و درست در قلب. من فقط سمت چپ آن کمی کوتاه است. من احساس مانند آن خلاصه تا هفته من.”

در حالی که Schauffele wobbled, برگر آویزان در اطراف نقل مکان کرد و به حذفی هنگامی که او را زدم پایین 10-پا زدن توپ مرغک در 18.

یک زمان کوتاه بعد برگر برنده بود. هر سه کار خود را با پیروزی آمده اند در ماه ژوئن.

“زمانی که من به عقب برگشتم و قوی تر از من همیشه قبل از و من می خواستم آن را بیشتر از من همیشه قبل از” ایران برگر گفت. “این بزرگترین احساس در جهان است.”

برتر Rory McIlroy ایرلند شمالی شات نهایی-دور 74 به پایان رسید و در یک کراوات برای 32nd در شش تحت 274. سوم-رتبه بروکس Koepka (69) همچنین در 274.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de