اکولا تلفات عبور 50-علامت گذاری به عنوان آن را ثبت 5 مرگ و میر در یک روز

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 12:01:03 am

akola coronavirus news update, coornavirus cases in akola, coronavirus news cases in akola, coronavirus test in akola, indian express news تا کنون در اکولا منطقه 637 نفر مرخص شده بعد از درمان و 319 هستند تحت درمان است. (بازنمودی)

اکولا منطقه عبور 50-علامت گذاری در Covid-19 مرگ و میر در روز یکشنبه به عنوان پنج مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته بزرگترین سنبله در یک روز.

مرحوم شامل سه زن و دو مرد. “همه آنها بالا co-مير بيماران تحت درمان در طول هفته گذشته یا بیشتر” امراواتی بخشی کمیسر Piyush سینگ گفت: هند اکسپرس.

اکولا عبور کرده 1,000-علامت گذاری به تعداد کل موارد مثبت. روز یکشنبه تعدادی ایستاده بود در 1,007 با 22 موارد مثبت گزارش شده در روز است.

تا کنون در اکولا منطقه 637 نفر مرخص شده بعد از درمان و 319 هستند تحت درمان است.

در امراواتی منطقه مرگ و میر می ایستد در 17 در حالی که وشیم و یوتمل سه مرگ و میر در هر. بولدنا پنج مرگ و میر تا کنون.

ناگپور منطقه نیز نزدیک به 1000 تا علامت با 996 موارد مثبت گزارش شده به تاریخ. منطقه 16 Covid-19 مرگ و میر تا کنون و 615 بیماران مرخص شده از بیمارستان به تاریخ.

علاوه بر این در ناگپور بخش وردها یکی مرگ. یک Gadchiroli مرگ انسان در Telangana نیز در حال شمارش در منطقه تلفات به عنوان دومی حاضر شامل آن تعداد مرگ.

مرگ یک فرد از وشیم در وردها است گرفته شده ، که شامل تلفات در Vidarbha را به 11 منطقه می ایستد در 98.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>