بازی های المپیک | کمیته بین المللی المپیک و FIH اخراج plaints در برابر IOA جمهور Batra

IOA و FIH جمهور Narinder Batra حمایت پیدا کرده و در جریان کشمکش قدرت در درون هندی, المپیک, انجمن, پاک توسط کمیته بین المللی المپیک و FIH از هر گونه تخلف در انتخابات است.

کمیته بین المللی المپیک در روز جمعه بسته هر گونه رسیدگی به اتهامات غیر قانونی در Batra انتخابات در سال 2017, این ادعا که انتخابات انجام گرفته مطابق با سپس IOA اساسی است.

در نامه ای به IOA معاون رئیس جمهور Sudhanshu Mittal که مطرح کرده بود شکایت, رئیس کمیته بین المللی المپیک اخلاق و رعایت افسر Pâquerette گیررد Zappelli گفت: این مسائل در حال حل و فصل شده است قبل از انتخابات از این رو هیچ دلیلی ندارد که برای کمیته بین المللی المپیک به دخالت.

این موضوع می تواند به عنوان بسته Zapelli اضافه شده است.

پیش از آن در روز FIH بیش از حد اخراج Mittal اتهامات را انکار هر گونه نقض قوانین توسط Batra در انتخابات خود را به عنوان FIH رئیس جمهور در سال 2016. FIH یکپارچگی واحد رئیس Wayne اسنل در بیانیه ای گفت که با توجه به FIH اساسنامه در آن زمان وجود نداشت و نیاز به Batra به تغییر رابطه خود را با هاکی هند پس از انتخابات خود را به عنوان FIH رئیس جمهور در نوامبر 2016.

“بنابراین او متعهد است بدون نقض از روش” اسنل گفت: رد شکایت.

میتال نوشته بود به هر دو FIH و کمیته ملی المپیک ادعا جعل و اظهارات نادرست در Batra انتخابات به هر دو پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>