هند coronavirus به روز رسانی 12 ژوئن: ‘در جنگ با شما را ندارد و سربازان ناراضی,’ SC می گوید در عدم پرداخت حقوق به پزشکان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 12 ژوئن 2020 7:17:09 pm

chennai coronavirus cases, coronavirus news tamil nadu, chennai coronavirus update, covid hospitals chennai, “کشور نمی توانیم به ناراضی سربازان در این جنگ است که در حال مبارزه در برابر تاج” نیمکت گفت. (اکسپرس فایل)

هند Coronavirus آخرین به روز رسانی: قرار دادن به بقیه حدس و گمان در این راستا دهلی و دولت ماهاراشترا جمعه گفت: Covid-19 مستند تمدید نمی شود هر بیشتر حتی به عنوان در سراسر کشور شمارش ثبت بالاترین تک-بعد سنبله حدود 11,000 coronavirus موارد در روز است. هند شنبه گذشته رفت بریتانیا در نظر coronavirus موارد برای تبدیل شدن به چهارمین بدترین آمار کشور با توجه به Worldometer.

“مستند نمی خواهد دوباره اعلام کرد. وزیر Uddhav Balasaheb Thackeray درخواست کرده است و به دادگاه تجدید نظر به مردم به جمعیت در هر نقطه و به دنبال دستورالعمل داده شده توسط دولت” ماهاراشترا وزیر Thackeray دفتر توییتی.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: خبرگزاری ANI: “هیچ مستند تمدید نمی شود.”

با 10,956 تازه موارد در طول 24 ساعت کل موارد در کشور افزایش یافت به 2,97,535 با عنوان بسیاری از 8,498 مرگ و میر. تعدادی از بهبود بیش از فعال, رمان coronavirus موارد برای سومین روز متوالی.

یک نگاهی به تحولات امروز:

در جنگ با شما را ندارد و سربازان ناراضی: SC در عدم پرداخت حقوق به پزشکان

دیوان عالی کشور در زمان جدی توجه داشته باشید از عدم پرداخت حقوق و دستمزد و عدم اقامت مناسب به پزشکان درگیر در مبارزه با Covid-19 بیان کرد”: در جنگ شما را سربازان ناراضی است. سفر مایل اضافی و کانال برخی از پول اضافی برای رسیدگی به شکایات.”

نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و آقای شاه گفت: این دادگاه نباید درگیر در موضوع عدم پرداخت حقوق و دستمزد به کارکنان مراقبت های بهداشتی و دولت باید حل و فصل این مسئله است.

“کشور نمی توانیم به ناراضی سربازان در این جنگ است که در حال مبارزه در برابر تاج” نیمکت گفت.

“ما شاهد گزارش که پزشکان در اعتصاب. در دهلی نو برخی از پزشکان پرداخت نشده است برای سه ماه گذشته است. این نگرانی هایی است که باید با مراقبت گرفته شده است ، لازم نیست نیاز به حکم دادگاه interventio,” نیمکت گفت و افزود: “شما (مرکز) نیاز به انجام بیشتر. باید مطمئن شوید که نگرانی های خود را خطاب.”

North MCD, hospital threaten strike, health workers, Delhi news, Indian express news “شما (مرکز) نیاز به انجام بیشتر. باید مطمئن شوید که نگرانی های خود را خطاب هستند” دادگاه گفت.

7 متحده تقاضا Shramik قطار ویژه

هفت دولت ذکر شده تقاضای خود را برای در مجموع 63 Shramik ویژه قطار از راه آهن. از مجموع حداکثر 32 قطار را ترک از کرالا در حالی که مقصد بسیاری از قطار خواهد بود, West Bengal (23) راه آهن گفت.

جدا از تامیل نادو خواستار 10 Shramik قطار ویژه پس از جامو و کشمیر (9) کارناتاکا (6), Andhra Pradesh (3), West Bengal (2) و گجرات (1). این اوتار پرادش دولت است که به آن نیاز قطار راه آهن گفت.

این حرکت در می آید پس از راه آهن رئیس هیئت مدیره نوشت به رئیس دبیران به خود “باقی مانده تقاضا” برای این قطار به کشتی کارگران مهاجر در بازگشت به خانه. در مه 29 ژوئن 3 و 9 ژوئن راه آهن رئیس هیئت مدیره wote به می گوید که “به راه آهن ارائه خواهد شد شماره مورد نظر از Shramik قطار ویژه ظرف 24 ساعت از درخواست”.

مهاجران بازگشت به خانه خود در دهلی نو پس از یک روز کار در یک سایت ساخت و ساز در مولانا آزاد دانشکده پزشکی.

دو برابر شدن زمان Covid موارد بهبود یافته به 17.4 روز

وزارت بهداشت گفت: دو برابر شدن زمان از coronavirus موارد در هند بهبود یافته است به 17.4 روز در حال حاضر از 15.4 روز یک زن و شوهر از هفته پیش. این کشور روز جمعه برای اولین بار ثبت بیش از 10000 نمونه جدید از عفونت در یک روز. در آن زمان این مستند تحمیل شد در 25 مارس به دو برابر شدن نرخ COVID-19 موارد 3.4 روز آن را گفت.

کابینه دبیر جلسه رئیس وزرای بهداشت و توسعه شهری دبیران از همه دولت ها از طریق یک لینک ویدئو و از آنها خواسته شد به همچنین توجه ویژه به ظهور epicentres از COVID-19 موارد و انجام دقیق مهار اقدامات برای بررسی سرایت وزارت گفت. “بهبود نرخ COVID موارد مثبت همچنان رو به افزایش است و در حال حاضر می ایستد در 49.47 درصد” وزارت گفت.

عزاداران در Punjabi باغ هولوکاست زمین در دهلی نو.

دهلی نو HC پشت مرکز تصمیم به سهولت مستند

دادگاه عالی دهلی نو گفت: دولت مرکزی تصمیم گیری مرحله به مرحله بازگشایی مستند گرفته شده بود و نه در عجله و از آن انجام شد برای اطمینان از تعادل مناسب بین حاوی گسترش COVID 19 همه گیر و ساخت آن که برخی از مردم مجبور به گرسنگی. آن جلسه به درخواست یک دانشجوی حقوق بود که به چالش کشیده مارس 30 منظور از مرکز که توسط مستند تمدید شد در مهار مناطق و بازگشایی از فعالیت های انجام شده در یک روش مرحله به مرحله خارج مهار مناطق.

یک نیمکت از قضات Hima Kohli و Subramonium پراساد گفت: انتظار می رود که دولت باقی می ماند اگاه از وضعیت و ارزیابی آن را از نزدیک و اگر آن را یافت که میزان عفونت است که آنها همیشه می توانید بررسی خود را در تصمیم گیری و اعمال محدودیت بسته به وضعیت. (PTI)

مردم بازدید از V3s بازار در Lakxmi نگر در دهلی نو.

SC می پرسد مرکز به بحث در مورد قیمت بلیط بازپرداخت موضوع را با شرکت های هواپیمایی

دیوان عالی کشور روز جمعه پرسید مرکز و شرکت های هواپیمایی برای بحث در مورد روش برای بازپرداخت کامل بلیط برای پروازهای داخلی و بین المللی است که لغو شد در پی این مستند.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه پرسید: این مرکز به موضع در موضوع و کار کردن راه هایی برای بازپرداخت کامل.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, india news, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news کارگران ساختمانی از برمتی رسیده پونا ایستگاه به سعی کنید به هیئت مدیره یک قطار به پتنا در روز پنج شنبه.

هیچ اجباری اقدام علیه شرکت های خصوصی بیش از پرداخت دستمزد: SC

علاوه بر این مشخصه نیز کارگردانی که هیچ اجباری اقدام باید در برابر شرکت های خصوصی است که موفق به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان خود را در طول مستند دوره است. آن اضافه شده است که صنایع و کارگران به یکدیگر نیاز دارند و باید تلاش ساخته شده است برای حل و فصل اختلاف بر سر دستمزد پرداخت.

دادگاه راس نیز خواسته مرکز به فایل های اضافی استشهاد ظرف چهار هفته در قانونی بودن مارس 29 دایره توسط دولت بود که به کارگردانی کارفرمایان به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان برای 54 روز طول مستند دوره است.

سلامت کارگران در وظیفه در خارج از دهلی بیمارستان در روز جمعه.

چشم پوشی از منافع متهم در مهلت قانونی: SC می پرسد مرکز RBI به برگزاری دیدار در سه روز

دیوان عالی کشور امروز خواسته وزارت دارایی و بانک مرکزی هند برای برگزاری یک جلسه در سه روز برای تصمیم گیری در چشم پوشی از سود بهره معوق پرداخت اقساط وام در طول دوره توقف اعلام کرد در پی این مستند.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه گفت: سوال این است که از چشم پوشی از منافع برای کل دوره توقف اما آن محدود است و تنها به منافع متهم در بهره توسط بانک ها. آن نوشته شده این موضوع برای بیشتر شنیدن هفته آینده.

3 پرسنل ارتش در میان شش جدید COVID-19 موارد در آروناچال

شش نفر از جمله سه پرسنل ارتش را آزمایش مثبت برای این ویروس در آروناچال پرادش در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 67, یک, وزارت بهداشت و درمان گفت: روز جمعه PTI گزارش شده است.

سه Armymen آزمایش مثبت برای این بیماری در Singchung sub-division غرب Kameng منطقه در پنج شنبه شب و در حالی که دو نفر بودند شناسایی و با عفونت در Changlang و یکی در Longding مادران گزارش شده است. “سه پرسنل ارتش بود و به تازگی از ایالت بیهار در حالی که این دو از Changlang آمده بود از نویدا و یکی از Longding سفر کرده بود در بازگشت از گجرات. آنها بدون علامت و تسلیم در مراکز قرنطینه” دولت نظارت افسر Dr L Jampa گفت.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, india news, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news تمام اقدامات احتیاطی قرار داده شده است در محل در سراسر مراکز خرید.

خواسته مخالفان Prez حکومت در گوا بیش از دولت را “معیوب Covid-19 SOP’

با چندین روستا در گوا رفتن خودخواسته مستندات با توجه به این ویروس گسترش احزاب مخالف در روز جمعه باید ناودان بی جی پی به رهبری دولت برای آن معیوب و روش عملیاتی استاندارد (SOP).

روز جمعه گوا جلو, پارتی, رئیس Vijai Sardesai خواستار اعمال جمهور حکومت در گوا این ادعا که مردم از دست داده اند ایمان در Pramod Sawant-led دولت است. “مردم هیچ ایمان در دولت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, همین دلیل است که شما می توانید ببینید چند بدن محلی تحمیل مستندات در مناطق خود,” او گفت:.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, india news, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news افراد منتظر در صف خارج RML بیمارستان برای Covid-19 تست.

‘112’ تک تلفنی اضطراری فعال در 5 ماهاراشترا شهرستانها

پس از یک سری از آزمایشات تک تلفنی اضطراری شماره 112 که اتصال مردم در پریشانی با پلیس ساخته شده بود عملیاتی در پنج شهر ماهاراشترا در انتخابات گفت: در روز جمعه.

شهروندان در پریشانی می توانید به کمک فوری پلیس در دولت در شماره گیری خط تلفن شماره ‘112’ از تلفن های خود را در بمبئی ناوی بمبئی تانه Nagpur و پونا آنها اضافه شده است.

در مرحله بعدی خدمات اورژانس مانند پلیس (100) آتش (101) پزشکی (108) و کمک به زنان در پریشانی (1090) خواهد بود یکپارچه با 112 شماره پشتیبانی در سراسر کشور یک مقام رسمی گفت.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, india news, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news یک پمپ بنزین در پونا می آموزد مشتریان برای دوباره پر کردن مخزن سوخت در روز جمعه.

تامیل نادو وزیر بهداشت منتقل میان سنبله در coronavirus موارد

دلیل افزایش موارد تامیل نادو وزیر بهداشت Beela راجش منتقل شد و توسط دولت در روز جمعه. J Radhakrishnan اصلی کار و کمیسر درآمد دولت منصوب شد, جدید وزیر بهداشت.

یک مقام ارشد در دولت وجود دارد گفت: “هیچ چیز بی مورد چیزی بحث برانگیز” در مورد انتقال.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de