فرمول یک مسابقات در آذربایجان سنگاپور و ژاپن لغو شد در روز جمعه به دلیل مسائل ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ورزش حاکم بر بدن گفت: هنوز هم امیدوار است به ارائه تا 18 مسابقه در صفحاتی دوباره مرتب 2020 فصل با هشت تاييد شروع با یک هدر در اتریش در اوایل ماه جولای.

آذربایجان جایزه بزرگ شد و با توجه به موکول پس از به تعویق افتادن اصلی آن مسابقه در تاریخ 7 ژوئن در حالی که سنگاپور جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 20.

هر دو با استفاده از خیابان مدارات و FIA گفت: طولانی منجر شود زمان مورد نیاز برای ساخت آنها “ساخته میزبانی اتفاقات در طول یک دوره عدم قطعیت غیر ممکن است.”

جایزه بزرگ ژاپن, برنامه ریزی شده برای اکتبر. 11, لغو شد چرا که در حال انجام سفر محدودیت در طول بیماری همه گیر.

“ما با اعتماد به نفس در برنامه های ما به بین 15-18 مسابقه با زمان ما فصل نتیجه گیری در ابوظبی در اواسط ماه دسامبر” به FIA گفت:, و اضافه کرد که این انتظار برای انتشار نهایی تقویم قبل از فصل باز مسابقه در اتریش در جولای 5.

ردبول حلقه در اسپیلبرگ نیز میزبان یک مسابقه در جولای 12. مسابقه بعدی خواهد بود در مجارستان در جولای 19, به دنبال متوالی مسابقات در انگلیسی GP در Silverstone on Aug 2 و 9 بعد از دولت بریتانیا معاف نخبگان ورزشی از آن زمان قرنطینه در بازدید کنندگان خارجی است.

بیشتر مسابقات در حال برنامه ریزی برای اسپانیا در Aug. 16 و بلژیک در 30 اوت با ایتالیا تکمیل اروپا در سپتامبر 6.

بدون تماشاگر خواهد بود و مجاز به حضور در افتتاح هشت مسابقه. ممکن است این تغییر بعد در فصل اگر شرایط بهداشتی اجازه می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de