Esports برای پیروزی در ESL هند نخست وزیری

برای بسیاری از نوجوانان که به بازی قفل شده است زمانی که پدر و مادر خود شده اند قادر به آنها بگویید “توقف بازی در آن تلفن همراه!” بسیاری از آنها در حال قرار دادن این تمرین اضافی برای استفاده در آینده ESL هند لیگ برتر است. با مسابقات در PUBG, FIFA, Clash of Clans و CS:GO, نسخه پنجم, ویژگی های یک استخر جایزه از ₹1.5 کرور. در حالی که برگشتی انجام شده طی چند روز گذشته نهایی دور در حال وقوع از ژوئن 15 تا 17.

Virtual LAN

به عنوان بسیاری IRL, رویدادهای ورزشی, ایستاده لغو برای آینده قابل پیش بینی esports را به دست آورد و بسیاری از علاقه بیش از چند ماه گذشته. Akshat Rathee از بنیانگذاران و مدیر عامل Nodwin بازی که سازماندهی این مسابقات می گوید: این در انعکاس تعداد افرادی که ثبت نام. کاهش برای به اشتراک گذاشتن آمار و ارقام دقیق او می گوید: “آن رفته است از دهها هزار نفر به صدها هزار نفر — از آن است که بیش از 300% افزایش در ما 2019 فصل تابستان است.”

این نوع رویداد را می دهد پارسه از ردیف 2 و ردیف 3 شهرستانها یک فرصت برای رقابت در شرایط برابر با مردم از سراسر کشور است. مقایسه افزایش esports به تکامل کریکت او می گوید: “ما در ما T20 فاز! در هند به خصوص با گسترده تر رسیدن از داده های تلفن همراه و استعداد را می توان یافت در هر نقطه.” مانند Paridhi Khullar یک 21 ساله های دیجیتال فروشنده از ایندور که به عنوان Rav3n یکی از PUBG streamers ها در کشور است.

با هیچ ورزش های سنتی telecasts, Rathee می گوید که آنها تا به حال به شش لاخ همزمان بینندگان برای برخی از مسابقات اخیر. به عنوان خود را برای بازرگانی, مدل, او توضیح می دهد: “ما بستگی به شرکت و حمایت های مالی برای درآمد و هزینه ثبت نام از شرکت کنندگان: همه رویدادهای ما رایگان هستند.” آنها نیز نمی تکیه بر تبلیغات به جای فروش رسانه ها حقوق خود را در رسانه ها شریک دیزنی+ Hotstar, که در آن تمام مسابقات را جاری می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>