بیس بال: Huskies ادامه به صبر در عرشه در حالی که Northwoods لیگ و شهر شروع به باز دوباره تا

“من آرزو می کنم من می توانم خوش گذرانی من شاخ بازی برخی از موسیقی ارسال برخی از وسایل آتش بازی و بگو: ما قصد داریم فردا” اما من نمی تواند انجام این کار نشده است. من فقط نمی تواند” Rosenzweig گفت. “ما فقط باید برای آن صبر کنید کمی.”

Rosenzweig است به آن استفاده می شود. Huskies در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن فصل مه 26, اما نمی تواند به دلیل محدودیت در محل به سرعت گسترش ویروس. هنوز Rosenzweig می بیند دلایلی برای خوشبینی است.

The Northwoods لیگ پنج شنبه اعلام کرد که یکی دیگر از “غلاف” از شش تیم همه اما یکی از ویسکانسین را به بازگشت به بازی شروع ژوئیه 1. این تیم در حال فوند دو لک, سبز, خلیج, La Crosse, ویسکانسین رپیدز ویسکانسین Woodchucks و راکفورد (ایلینوی).

دو هفته پیش لیگ اعلام کرد داکوتای شمالی غلاف با بیسمارک به میزبان سه Northwoods تیم های لیگ برتر در این فصل Larks Bull Moose و Flickertails با بازی شروع دوشنبه.

Rosenzweig تنها می تواند امید مینه سوتا غلاف بعدی است.

“خواهد بود که یک بعدی که احتمالا نگاه کرد اما چیزی است که در سنگ” Rosenzweig گفت. “شده است وجود دارد برخی از بحث اما ما باید برای دیدن اگر چیزی را می توان به قرار دادن با هم. فقط زمان خواهد شد بگویید.”

در حالی که Huskies از فصل باقی مانده است بلاتکلیف, Duluth, پارک ها و تفریح و سرگرمی را در اب راه رفتن ورزشگاه و همچنین به عنوان انتخاب غرفه و محل پارک موجود برای اجاره به گروه به 25 نفر شروع دوشنبه. که شامل شیوه های ورزشی خصوصی و حوادث مانند جشن تولد و عروسی.

باید Huskies از فصل این شهرستان به کار خواهد کرد با Huskies برای آماده سازی ورزشگاه وید برای اقتباس برنامه.

“هر چیزی امکان پذیر است” Rosenzweig گفت. “ما در حال انتظار برای شکوفه های آمده در دولت بوش است. ما نمی باید یک چارچوب زمانی دقیق.”

فاز سوم از فرماندار مینه سوتا تیم Walz طرح به نوبه خود شماره گیری در دولت محدودیت با توجه به COVID-19 آغاز شد و چهارشنبه. این محدودیت سرگرمی در فضای باز به 250 نفر است. که نیست به اندازه کافی برای Duluth, Huskies, و آن را به احتمال زیاد به اندازه کافی برای Northland, مسابقه اتومبیل رانی, آهنگ خاک یا.

“ما نیاز به طرفداران” Rosenzweig گفت. “این هزینه برای باز کردن درب برای یک بازی بیس بال. ما نیاز به طرفداران در غرفه این کار را به. کسی که اجرا می شود یک کسب و کار می داند که در آن طول می کشد ‘X’ تعداد از دلار به باز کردن فروشگاه و شما نمی توانید آن را در 250 شما فقط نمی تواند آن را انجام دهد.”

Rosenzweig گفت: وجود خواهد داشت بیشتر جلسات با Northwoods لیگ بعد از این ماه زمانی که طرفداران دریافت یک ایده بهتر در چشم انداز برای یک فصل هر نوع a در این فصل تابستان است.

“این بوده است که در تابستان از عجله کردن و صبر” Rosenzweig گفت. “هر بار که شما به نوبه خود در اطراف ما فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. ما فقط امیدوار ما به برخی از بیس بال در عین حال در این تابستان.”

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد Rosenzweig می خواستم به یک چیز روشن است: اگر Huskies نمی بازی این تابستان تمام بلیط های خریداری شده در این سال که آیا به عنوان بخشی از چهار بازی عبور از هفت بازی با تصویب هر چه تمام خواهد شد مفتخر فصل آینده است.

Rosenzweig گفت: پشتیبانی فن به او کمک کرده در طی چه شده است یک زمان به یک تیم صاحب.

“من باید با شما صادق ما رو بزرگترین طرفداران” او گفت:. “آنها تماس بگیرید و می گویند,” مایک, ما درد را احساس می کنم. ما با شما. اگر چیزی می آید تا ما خواهید بود.’ آنها بوده ام خیلی خوب شده است و فوق العاده نشاط بخشی. آن را فقط باعث می شود شما احساس می کنید واقعا واقعا خوب است. ما بسیار خوش شانس است. ما فقط باید بزرگترین طرفداران هر کسی همیشه می تواند می خواهید.

“هر کس نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور برای تابستان امسال, اما اگر نه آنها می دانند که ما خواهد بود در سال آینده و ما را بزرگتر و بهتر از همیشه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>