J&K: برخورد معافیت از بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در Budgam

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سرینگر | به روز شده: 11 ژوئن 2020 8:43:08 am

Budgam encounter, Jammu and kashmir encounter, J&K police, Militants, Security forces به گفته پلیس روبرو می شوند و شکست در Pathanpora منطقه Budgam.

برخورد درگیری بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در مرکز کشمیر را Budgam منطقه به پلیس گفت: روز پنج شنبه صبح.

به گفته پلیس روبرو می شوند و شکست در Pathanpora منطقه Budgam. “برخورد را آغاز کرده است در Pathanpora منطقه Budgam. پلیس و نیروهای امنیتی در کار است. اطلاعات بیشتر باید دنبال” کشمیر پلیس منطقه گفت: در توییتر.

عمل می آید یک روز پس از پنج شبه نظامیان کشته شدند, در Shopian منطقه جنوب کشمیر. این سومین برخورد در منطقه در عرض 72 ساعت. در مجموع 14 شبه نظامیان کشته شده اند در این سه برخورد.

چهارشنبه برخورد صورت گرفت در Sugoo منطقه Shopian پس از مشترک نیروهای محاصره این منطقه بر اساس هوش ورودی.

یک مقام رسمی گفت: چهار نفر از پنج شبه نظامیان محلی کشته شده در چهارشنبه وابسته بودند و به Hizbul مجاهدین یکی از آنها که یک منطقه فرمانده ساز و برگ. یکی دیگر شبه نظامی وابسته شد به Lashkar-e-Taiba گفت: این مقام.

“ما باید یکی دیگر از عملیات موفقیت آمیز امروز پس از Shopian پلیس تولید اطلاعاتی است که در آن پنج شبه نظامیان کشته شدند و یکی از آنها یک HM فرمانده. پس از پنج شنبه, 14 شبه نظامیان کشته شده اند و در سه عملیات در Shopian منطقه. آن بود که گروهی از شبه نظامیان از HM و اجازه دهید لباس” IGP کشمیر ویجی کومار گفت: هند اکسپرس. “تبریک می گویم زمین افسران برای هیچ خسارت های ناخواسته.”

همچنین نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته 89 شبه نظامیان در دره تا کنون در این سال. در میان کشته شدگان هستند رهبران چهار لباس های نظامی از جمله Hizbul مجاهدین عملیات رئیس Riyaz Naikoo.

با توجه به آمار رسمی بیش از نیمی از نظامیان کشته شده از 1 ژانویه وابسته بودند و به Hizbul و بسیاری از شبه نظامیان کشته شدند ساکنان محلی هند اکسپرس آموخته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>