هند می پرسد و نه بریتانیا در نظر گرفتن پناهندگی برای Vijay Mallya

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 11 ژوئن 2020 9:46:55 pm

vijay mallya, vijay mallya money laundering, kingfisher airlines, vijay mallya assets, PMLA, PMLA case, MEA گفت: هند قرار است در اوایل استرداد درخواست از فراری تاجر.

روز پس از پادشاهی متحده گفت: Vijay Mallya بعید است که به هند فرستاده شده به زودی MEA پنج شنبه به دادگاه تجدید نظر به دولت بریتانیا نه به در نظر گرفتن پناهندگی به فراری مشروب بارون اگر درخواست توسط او.

وزارت امور خارجی (MEA) سخنگوی Anurag Srivastava گفت: هند قرار است در اوایل استرداد درخواست از Mallya. “ما شده اند در تماس با مقامات انگلستان برای اوایل استرداد Vijay Mallya. ما همچنین درخواست انگلستان جانبی را در نظر پناهندگی خود را در صورت درخواست او” MEA گفت: در جلسه رسانه.

دولت بریتانیا در ماه ژوئن 4 گفت: بعید است که Mallya که به اتهام پول شویی و کلاهبرداری مرتبط با unrecovered وام به او در حال حاضر از بین رفته Kingfisher airlines خواهد آورد بازگشت به هند به زودی به عنوان وجود دارد “محرمانه موضوع حقوقی” است که نیاز به حل و فصل قبل از استرداد می توان مرتب شده اند.

64 ساله و تاجر از دست داده بود خود را درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه عالی بریتانیا در ماه گذشته در برابر استرداد او به هند به صورت به اتهام خیانت جنایی توطئه های پول شویی و انحراف از بودجه وام. او شده است در انگلستان از ماه مارس 2016.

یک سخنگوی انگلستان کمیسیون عالی بود گفت: “ما نمی توانیم برآورد چه مدت این موضوع را برای حل و فصل”.

در مه 21, MEA گفته بود هند بود در تماس با دولت بریتانیا بیش از Mallya را استرداد پس از او خسته از تمام گزینه های قانونی علیه دهلی نو درخواست برای همان.

قبل از آن در آوریل 20, لندن بالا دادگاه اخراج کرده Mallya درخواست تجدید نظر در برابر وست دادستانی دادگاه استرداد سفارش تایید شده توسط انگلستان دبیر خانه. بحرانزده تاجر داده شده بود 14 روز به دنبال اجازه به حرکت دیوان عالی کشور که او در مارس 4, و درخواست او رد شد. پس از این او مجموعه در 28 روز “مورد نیاز دوره” قبل از اینکه او می تواند از تحویل به هند است.

اتهام به صورت پیش فرض وام از بیش از 10 ، 000 تومان کرور روپیه به یک کنسرسیوم هندی, بانک های رهبری توسط دولت و بانک مرکزی هند (SBI), Mallya و در حال حاضر از بین رفته, شرکت, Kingfisher Airlines Ltd آمده است تحت اسکنر از اجرای اداره (ED), Central Bureau of Investigation (CBI) جدی بررسی تقلب در دفتر (SFIO) و بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi).

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>