BJP اهداف Sharad Pawar برای barb در Bhagat Singh Koshyari

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: 12 ژوئن 2020 3:32:11 am

ncp chief sharad pawar, bhagat singh koshyari, maharashtra exams, mahrashtra cancellation of exams, mahrashtra bjp, maharashtra former education minister, Vinod Tawde, indian express news Vinod والی افزود که Pawar بود و در تلاش برای سرپوش گذاشتن یک تصمیم اشتباه دولت خود را. (فایل)

جنگ لفظی بر سر این موضوع انجام نهایی سال امتحانات در ماهاراشترا ادامه داد: در روز پنج شنبه با BJP رهبران حمله به NCP جمهور Sharad Pawar برای barb در فرماندار Bhagat Singh Koshyari که مخالف حرکت دولت از اعلام لغو امتحانات.

Pawar روز چهارشنبه اعلام کرده بود که دانشگاه بین المللی مانند دانشگاه آکسفورد دانشگاه کمبریج و IIT دهلی نو تا به حال تصمیم به لغو امتحانات. اما فرماندار مخالفت با همان حرکت توسط دولت. “به نظر می رسد که فرماندار تر است آگاه” Pawar گفت.

در واکنش به بیانیه سابق وزیر آموزش و پرورش Vinod والی گفت: “Koshyari آگاه در مورد حقیقت در آکسفورد و کمبریج. در این دانشگاه آنلاین برای امتحانات رشته دانش آموزان در حال انجام است. و این پیشنهاد نیز داده شده توسط دولت در سطح کمیته گروه های آموزشی.”

او افزود که Pawar بود و در تلاش برای سرپوش گذاشتن یک تصمیم اشتباه دولت خود را. او همچنین با انتقاد از ایده عدم ATKT (مجاز به نگه داشتن مدت) دانش آموزان است.

پس والی بیانیه BJP رهبر Ashish Shelar نیز منتشر شد بیانیه ای در بالا بردن سوال در مورد سرنوشت ATKT دانش آموزان است. “ما نمی خواهد اجازه دهید که دولت 40 درصد دانش آموزان مبارزه در سردرگمی,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>