تا 151 گجرات در حال حاضر 674 آسیایی شیرها به عنوان دو dists در کینگ کمپ

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | منتشر شده در تاریخ: 11 ژوئن 2020 2:33:33 am

asiatic lions, asiatic lions population, asiatic lions in gujarat, gujarat gir forest, gujarat lions, lion census, lion in Gujarat, Indian express شمارش شیرها این بار تحت پوشش دو ولسوالی سورندرنگر و موروی. (Express photo by Alexandre Pandya)

گجرات در حال حاضر 674 آسیایی, شیرها, دولت, جنگل گروه اعلام کرد در حالی که اعلام نتایج Poonam Avlokan یک جمعیت شیر “مشاهده” ورزش انجام آخرین ماه کامل در محل 15th, شیر سرشماری. شمارش این بار نیز تحت پوشش دو ولسوالی سورندرنگر و موروی که در آن شیر داشت و پس از سرشماری قبلی پنج سال پیش نشان می دهد بازپس سرزمین های جدید است.

این رقم 151 بیش از 523 آسیایی شیرها برآورد شده در Gir جنگل و مناطق دیگر از Saurashtra در سال 2015 گفت: Shyamal Tikadar اصلی رئیس کنسرواتور از جنگل ها و رئیس حیات وحش سرپرست گجرات در آزادی.

از 674 شیرها شمارش در طول ورزش 260 مونث 161 نفر مرد و 93 sub-بزرگسالان و 137 توله.

نخست وزیر نارندرا پرسیدم تجلیل به مردم گجرات و همه کسانی که تلاش ها منجر به این عالی feat. در طول چند سال گذشته این جمعیت شیر در گجرات شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. این است که توسط مشارکت جامعه, تاکید, بر, تکنولوژی, حیات وحش, بهداشت و درمان, مناسب زیستگاه مدیریت و گام به حداقل رساندن انسان-شیر جنگ است. امیدوارم که این روند مثبت همچنان ادامه دارد!”

15 شیر سرشماری شد و با توجه به انجام شده در ژوئن 5 و 6 ژوئن بود اما به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 شیوع. به جای جنگل بخش استفاده ماهانه Poonam Avlokan در خانه ورزش آغاز شده در سال 2014 در اجرا به 14 شیر سرشماری برآورد جمعیت شیرها.

رئیس حیات وحش سرپرست گفت: هند اکسپرس که avlokan بود به عنوان دقیق به عنوان مناسب شیر سرشماری. “به جای نشستن در یک machan یا محل کارکنان به تصویب رسید مسیر معامله روش و سعی در نزد شیرها در آن منطقه است. این است که شناخته شده به عنوان بلوک است که در آن شکل که شما در نهایت دریافت که حداقل تعدادی از حیوانات. وجود دارد می تواند بیش از این رقم است اما هرگز کمتر از آن” Tikadar گفت.

بوشان Pandya مشهور عکاس حیات وحش و حفاظت از منابع طبیعی گفت: این تعداد جمعیت از گوشتخواران دلگرم کننده بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de