‘راک نریمان خانواده او همیشه کمک underdog’

نوشته شده توسط Coomi کاپور | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 10 ژوئن 2020 6:19:58 am

Fali Nariman, Bapsi Nariman died, Nariman household, Justice Rohinton Nariman, Indian express news Bapsi و Fali نریمان بودند یک زن و شوهر جدایی ناپذیر که تقریبا همیشه با حضور رویدادها با هم.

Bapsi نریمان همسر پیشرو فقیه Fali نریمان و مادر از دیوان عالی کشور, قاضی, عدالت, Rohinton نریمان بود و هرگز تحت الشعاع قرار توسط شخصیت های برجسته در خانواده. “Bapsi عمه سنگ بود از نریمان خانواده و چشمگیر و مستقل فکر زن” به یاد می آورد ارشد وکیل و دوست Maneck Karanjiawalla.

Bapsi درگذشت اینجا را در روز سه شنبه. او در سال 89 ،

بر خلاف شوهرش که از آن ساخته شده یک نقطه تاکید بر این که او یک پارسی از برمه Bapsi بود بسیار بمبئی دختر به دنیا آورده و در شهرستان. پدر او یک مرفه ساختمان پیمانکار و او بسیار درگیر در زندگی اجتماعی بمبئی جامعه پارسی. او عضو فعال از زمان و استعداد باشگاه سازماندهی شده است که انواع حوادث و زد معروف پیروزی غرفه رستوران در نزدیکی بندر آپولو که در حال حاضر بسته است. باشگاه رویدادهای سازمان با توجه به جمع آوری پول برای امور خیریه. در واقع Bapsi برای اولین بار مبادرت به آشپزی نوشتن بود که او به کمک چند دستور برای زمان و استعداد آشپزی.

Bapsi نقل مکان کرد به دهلی نو در سال 1972 زمانی که شوهر او منصوب شد اضافی وکیل به طور کلی. او حمایت خود را از تصمیم به استعفا زمانی که ایندیرا گاندی تحمیل اورژانس در سال 1975. Bapsi خود را صرف باقی مانده سال در سرمایه های ملی به عنوان شوهر او بیشتر تمرین در دیوان عالی کشور است. او تنظیم به راحتی به دهلی زندگی اجتماعی و درگیر شد در دهلی مشترک المنافع زنان انجمن و ویرایش انجمن آشپزی.

Bapsi تا به حال یک استعداد طبیعی برای پخت و پز و استفاده دانش و تخصص خود را به یک سری از پرفروشترین کتاب آشپزی. کتاب او از جمله لذیذ Handbook of Parsi غذاهای سنتی و پارسی ظروف استاندارد تبدیل شده اند منابع برای یادگیری در مورد آشپزی از جامعه پارسی. در دهلی نو به کمک آنها popularise منحصر به فرد پارسی ظروف مانند اسدالله, Lagan Nu کاستارد و سالی Ma Marghi. Bapsi همچنین نویسنده و مایکروویو برای پخت و پز هند کام و پخت و پز با ماست. آخرین کتاب او بود ساعت شلوغی آشپزی: ظروف بزرگ در 30 دقیقه یا کمتر.

این Narimans بودند یک زن و شوهر جدایی ناپذیر که تقریبا همیشه با حضور رویدادها با هم. حتی در سال های گذشته هنگامی که او رو به وخامت سلامت او مانع از حرکت آزادانه Bapsi سعی کردم به همراه شوهرش در هر زمان ممکن است.

یادآوری Bapsi بزرگ دلی, Farida چوپرا سابق همسایه که نزدیک به خانواده می گوید: “او همیشه سعی کنید و کمک به فلک زده.”

چوپرا به یاد می آورد که زمانی که او تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار کیترینگ, Bapsi پر بود از پیشنهادات و سخاوتمندانه توصیه می شود خدمات خود را به دوستان خود. دوستان دیگر به یاد بیاورید که Bapsi همچنین رنگ آمیزی و نگهداری یک خانه زیبا و در روز جوان او بود و علاقه سرگرم کننده و نوشتن مقالات در پخت و پز.

او یک ستون از دهلی نو پارسی Anjuman و با حضور در تمام برنامه های خود را و کمک به خود را باعث می شود.

Bapsi است جان سالم به در برد توسط شوهرش Fali, پسر Rohinton دختر-در-قانون Sanaya و دختر Anaheeta.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de