دریاچه سوپریور, باغ وحش فاز اول بازگشایی, برنامه ریزی برای جمعه

پس از تقریبا سه ماه نیاز به نگه داشتن درهای خود را بسته و با توجه به COVID-19 pandemic, دریاچه سوپریور, باغ وحش را دوباره باز به جمعه.

فاز اول باغ وحش بازگشایی خواهد شد در فضای باز-تجربه فقط با یک مسیر یک طرفه, هوای آزاد, gift shop pop-ups و برو سفارشات از کافه با توجه به انتشار اخبار از باغ وحش. آلاسکا خرس قهوه ای, تندرا و بانک ها قابل مشاهده خواهد بود به مهمانان برای اولین بار.

کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک و بازدید کنندگان تشویق می شوند تا به عنوان به خوبی در حالی که فاصله مورد نیاز خواهد بود بین گروه. قابل حمل دستشویی و دست و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های واقع خواهد شد در اطراف باغ وحش.

این باغ وحش جدید ساعت خواهد بود پنج شنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر گذشته پذیرش خواهد بود در 4 p. m. A تنها اعضای رویداد روز پنجشنبه برگزار خواهد شد. قیمت برای عمومی-فقط بازدید خواهد شد $10 برای سنین 13 سال و بالاتر $5 برای سنین 3-12 رایگان برای سنین 2 و جوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>