دریاچه های بزرگ آکواریوم مجموعه به بازگشایی

شروع ژوئن 18, دوستداران زندگی آبزیان را یک بار دیگر قادر به بازدید از دلوت را دریاچه های بزرگ آکواریوم.

آکواریوم را با سلامت و بهداشت مورد نیاز در محل. به عنوان فضاهای عمومی باید حفظ 25% حداکثر اشغال آکواریوم خواهد بود قادر به اجازه می دهد تا 200 نفر به فضا در یک زمان.

به مدیریت آن, آکواریوم نیاز به زمان انتظار برای ورود به ساختمان اگر ما رسیدن به حداکثر ظرفیت. این اعمال می شود به همان اندازه به اعضا و بازدید مهمانان عامل تحت اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. ما پیش بینی نیست مدت زمان طولانی انتظار در این زمان” خواندن یک ایمیل آکواریوم ارسال به اعضا در ژوئن 9.

ماسک صورت نیز خواهد بود و اجباری برای تمام کارکنان و بازدید کنندگان سنین 3 و تا. فیزیکی فاصله از 6 فوت تشویق خواهد در سراسر ساختمان و در تمام نمایشگاه مناطق. آکواریوم خواهد شد که یک راه ساختمان جریان هدایت wayfinding نشانه. اضافی ضد عفونی کننده دست در ایستگاه نصب شده اند در طول آکواریوم و چند دست در نمایشگاه خواهد بود به طور موقت بسته شده است.

“ما می دانیم که آکواریوم را نگاه کمی متفاوت است در حالی که برای. ما هیجان زده به ما درهای باز کردن و دیدن شما دوباره” ایمیل به اعضا از مدیر اجرایی جی واکر به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>