NIS پیشنهاد به رها کردن تنیس از برنامه درسی

آن در نظر گرفته شده است یکی از بهترین تنیس, دوره های مربیگری در کشور اما موسسه ملی ورزش (NIS) اجرا شده توسط ورزشی اقتدار هند (SAI) یک پیشنهاد برای رها کردن آن از برنامه درسی از سال آینده تحصیلی است.

عدم پاسخ ذکر شده است به عنوان یک دلیل اما دقیق معیارهای واجد شرایط بودن ممکن است ثابت کرده اند که یک مانع برای جزوات.

سعی شده بود کاهش تعداد دانش آموزان در طول سال ها و این دسته در حال حاضر تنها سه.

شده اند وجود دارد دو خواسته برای حفظ این دوره است. یکی بود به تجدید نظر در برنامه درسی حتی اگر از آن شده است به طور کلی مورد توافق که اصول باقی می ماند همان. دوم برای استراحت معیارهای طوری که بازیکنان در دولت و یا در سطح منطقهای به مطالعه این دوره است.

در حال حاضر یک بازیکن باید به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی و یا در دو نسخه از همه-هند اینتر-دانشگاه قهرمانی.

“این فوق العاده بود البته. ما تا به حال متفقین افراد مانند آموزش های عمومی, ورزش, روانشناسی, حرکت شناسی و پزشکی ورزشی.

“وجود دارد کلاس به ما یاد می دهد چگونه به ماساژ عمل ECG و سنج ظرفیت ریه گفت: سابق سرمربی تیم ملی فوتبال T. Chandrasekaran که البته در 1984-85.

در واقع Chandrasekaran در روی لئامت دادن خود را در ملی آکادمی تنیس (NTA) بین 2004-09 حال پیشنهاد تجدد از تنیس دوره به سای.

کاملا استادانه درست شده

حتی اگر وجود دارد بسیاری از تنیس مربیگری دوره های موجود در سطح ملی و بین المللی NIS نقشی بی بدیل آن را به عنوان کاملا استادانه درست شده. مهمتر از آن آمد و با استفاده از یکی از مدارک برای گرفتن یک شغل دولتی در دولت و یا مرکزی سطح در حالی که به رسمیت شناخته شده در سطح جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>