مینه سوتا نوشابه شرکت منتشر limited-edition آبجو ریشه

آردن هیلز, مینه سوتا — شمال نوشابه Co. به تازگی منتشر شده یک نسخه محدود ریشه آبجو نمونه به افتخار روز پدر که در حال آمدن است تا 21 ژوئن. این بسته شامل ریشه آبجو طعم مانند تافی, زنجبیل, ضربه محکم و ناگهانی و شیرینی رول دارچین.

“ما می دانیم پدران سخت به فروشگاه و در حال حاضر سه نفر از همه چیز آنها نیاز دارید. بنابراین ما قرار داده و ما نوشابه ساز به کار ایجاد چیزی فوق العاده منحصر به فرد” گفت: جاش Kenow از شمال نوشابه در انتشار اخبار.

این سودا کافئین و فاقد گلوتن موجود در northernsoda.com. مشتریان می توانید انتخاب کنید حمل و نقل را انتخاب کنید و یا تماس وانت در ژوئن 13 یا 20 ژوئن در شمال نوشابه شرکت آردن هیلز taproom, 3747 Dunlap سنت N. در لبه شمالی از شهرهای دوقلو. شش بسته است $13; به علاوه حمل و نقل خواهد بود $11-16 دلار به دولوت.

شمال نوشابه Co. آغاز شد و در سال 2018 توسط یک گروه از مینه سوتا مربیان است. آن سودا هستند دست گردد در دسته های کوچک به انتشار اخبار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>