ICC اجازه می دهد تا COVID-19 جایگزین در آزمون غیر خنثی داوران به صورت دو جانبه سری

ICC روز سه شنبه تایید COVID-19 تعویض در تست کریکت ممنوع استفاده از بزاق به درخشش توپ و re-معرفی غیر خنثی داوران به صورت دو جانبه سری به عنوان بخشی از آن موقت پخش مقررات برای مقابله با تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در پنج جدید مقررات توصیه شده توسط آنیل Kumble-ریاست کمیته کریکت و تصویب توسط مدیران ارشد کمیته (CEC) این تیم نیز اجازه اضافی DRS تماس به عنوان صفحه اصلی داوران در حال حاضر خواهد شد officiating دو جانبه سری تست.

همچنین 32 اینچ اضافی آرم مجاز خواهد بود در بازیکنان کشباف کمک خواهد کرد که تیم را به دستاوردهای تجاری به عنوان تخته نبرد همه گیر مالی ،

“تیم اجازه خواهد داشت به جای بازیکنان نمایش علائم COVID-19 در طول یک مسابقه تست. در خط با تصادم تعویض در این مسابقه داور را تایید نزدیکترین مانند برای مانند جایگزینی” ICC در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

همچنین بخوانید: ICC پانل توصیه می کند ممنوعیت استفاده از بزاق به درخشش توپ

“این مقررات برای COVID-19 جایگزین قابل اجرا خواهد بود در ODIs و T20Is” آن اضافه شده است.

پنج-اجرای مجازات

CEC قابل پیش بینی تصویب ممنوعیت استفاده از بزاق دهان است که به عنوان یک فرستنده از رمان coronavirus بر خلاف عرق که هنوز هم اجازه داده می شود به درخشش در توپ. تکرار نقض این ممنوعیت در اولین دعوت یک هشدار قبل از پنج اجرای مجازات تحمیل شده است.

“بازیکنان نمی شود مجاز به استفاده از بزاق به درخشش در توپ. اگر یک بازیکن اعمال بزاق به توپ داوران را مدیریت وضعیت با برخی از نرمی در طول یک دوره اولیه تنظیم برای بازیکنان, اما پس از آن موارد را در این تیم دریافت یک هشدار” ICC گفت.

“یک تیم می تواند صادر شود تا دو هشدار در هر نوبت اما استفاده مکرر از بزاق بر روی توپ خواهد شد در نتیجه 5-اجرای مجازات به سمت پنبه حلاجی شده. هر زمان که بزاق اعمال می شود به توپ داوران آموزش داده خواهد شد برای پاک کردن توپ قبل از بازی recommences,” پدر و مادر بدن اظهار داشت.

معرفی دو تیم در خانه داوران برای bilaterals پس از نزدیک به دو دهه است که صرفا با توجه به چالش های لجستیکی از سفر با توجه به محدودیت های پرواز در محل در سطح جهان است.

“نیاز به تعیین خنثی گهر سیرجان خواهد بود به طور موقت حذف شده از بازی شرایط را برای همه فرمت های بین المللی با توجه به زمان چالش های لجستیکی با مسافرت های بین المللی.

“ICC خواهد بود قادر به تعیین محلی بر اساس مطابقت با مقامات امارات ICC نخبگان پانل مطابقت با مقامات و امارات بین المللی ICC پانل مطابقت با مقامات” ICC گفت.

این به این معنی هند C. Shamshuddin, Anil Chaudhary و Nitin منون دیده خواهد شد officiating در خانه سریال در برابر انگلستان در سال آینده با Javagal Srinath بودن داور مسابقه.

DRS

با توجه به عدم تجربه بسیاری از این داوران هستند که بخشی از ICC نخبگان پنل اضافی DRS بررسی شده است اختصاص داده شده به تیم در هر نوبت.

“…نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد ممکن است کمتر با تجربه داوران در وظیفه در زمان. این کار باعث افزایش تعداد ناموفق تجدید نظر در هر نوبت برای هر تیم به سه برای آزمون و دو برای توپ فرمت.”

ICC Cricket تیم عملیات نیز پشتیبانی محلی مطابقت داوران در هنگام پردازش رفتاری نقض و خنثی نخبگان پنل داور مسابقه انجام خواهد شد و هر جلسه از راه دور از طریق لینک ویدئو.

ICC نیز آرام پوشاک قوانین اجازه می دهد یک آرم بر روی قفسه سینه از آزمون match jersey.

“لوگو بیش از 32 اینچ مربع در اندازه ممکن است قرار داده شده در قفسه سینه از آزمون مسابقه پیراهن و ژاکت, در علاوه بر این به سه نفر دیگر از آرم های مجاز طبق قوانین و مقررات. همانطور که در حال حاضر آرم روی سینه تنها مجاز در ODIs و T20Is.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de