ویراستاران انجمن صنفی: پلیس در حال رشد گرایش به کتاب و روزنامه نگاران

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 9 ژوئن 2020 6:37:14 am

Editors Guild, Vinod Dua, Charges against journalists, right to speech, Indian express news انجمن صنفی ذکر شده اخیر در مورد شاه که در برابر روزنامه نگار ارشد, Vinod دعای بر اساس شکایت توسط Naveen Kumar “شناسایی شده و به عنوان سخنگوی” از BJP.

ویراستاران انجمن صنفی هند گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که آن را “عمیقا نگران گرايش رو به رشد در میان پلیس در کشورهای مختلف به cognisance بیهوده و بیمعنی اتهامات علیه روزنامه نگاران و تبدیل آنها” به شاه.

انجمن صنفی خواست “پلیس به احترام به قانون اساسی تضمین آزادی به جای رفتار به شیوه ای که پرسش در آن استقلال”.

انجمن صنفی ذکر شده اخیر در مورد شاه که در برابر روزنامه نگار ارشد, Vinod دعای بر اساس شکایت توسط Naveen Kumar “شناسایی شده و به عنوان سخنگوی” از BJP. “این اتهامات بی باک حمله بر حق خود برای آزادی بیان و نظر منصفانه. FIR بر اساس این است که یک ابزار آزار و اذیت تنظیم کردن یک فرایند است که به خودی خود یک مجازات” کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>